اخبار

جلسه هماهنگی برنامه های کمیته کارگری ستاد بزرگداشت دهه فجر استان ایلام برگزار شد

جلسه هماهنگی برنامه های کمیته کارگری ستاد بزرگداشت دهه فجر استان ایلام برگزار شد
صبح روز دوشنبه بیست و پنجم دی ماه، با حضور مهندس شیرخانی رییس کمیته کارگری ستاد دهه فجر و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، نمایندگان عضو دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تشکل های کارگری و کارفرمایی، تشکیلات خانه کارگر و واحدهای تولیدی و خدمات شهرک های صنعتی، جلسه هماهنگی برنامه های کمیته کارگری ستاد بزرگداشت دهه فجر استان ایلام در محل سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، مهندس شیرخانی، در این جلسه، در خصوص تبین و نقش کارگران در قبل از انقلاب، سال 57، ایام جنگ تحمیلی، در شرایط بازسازی بعد از جنگ و هم اکنون در خط مقدم انقلاب که نمونه بارز آن اقتصاد مقاومتی است، نقش آفرینی داشته و توجه ویژه به نقش و جایگاه کارگران در شکل گیری انقلاب و مشارکت موثر و فعال جامعه کار و تلاش بر اجرای بانشاط برنامه های دهه فجر در واحدهای کارگری تاکید کرد.

وی افزود: همه ما باید تمام تلاش خود را جهت شرکت واحدهای زیر مجموعه در برگزار مراسم این ایام به کارگرفته و فضای مناسبی را به منظور مشارکت حداکثری جامعه هدف در برنامه ها فراهم کنیم.

مهندس شیرخانی تاکید کرد: برنامه های کمیته کارگری در فضای کارگری برگزار شود که موجب حضور فعال و با نشاط و امــید در قشر کارگران شود.

رییس کمیته کارگری ستاد دهه فجر گفت: دیدار نمایندگان تشکل های کارگری، کارفرمائی و سایر اعضاء ستاد با خانواده معظم شهــدای کارگر، جانبازان، آزادگان و ایثارگران در ایام الله دهه فجر از جمله برنامه های این کمیته است.

وی به پخش سرودهای انقلابی توسط ادارات و واحدهای کارگری اشاره و خاطرنشان کرد: فضاسازی و آذین بندی شرکت ها و کارخانجات با اعلام و پیگیری توسط دستگاه های عضو کمیته انجام پذیرد.

مهندس شیرخانی اظهار داشت: مسابقات ورزشی رشته های مختلف برای کارگران، غبارروبی مزارشهدا از دیگر برنامه های این کمیته خواهد بود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، در پایان خواستار حضور فعال و پرشور ادارات و واحدهای کارگری در برنامه های دهه فجر امسال شد.

۲۵ دی ۱۳۹۶ ۱۵:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید