اخبار

سهم استان ایلام از تسهیلات اشتغال فراگیر بیش از یک هزار میلیارد ریال است.

سهم استان ایلام از تسهیلات اشتغال فراگیر بیش از یک هزار میلیارد ریال است.
ایلام - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت: سهم استان ایلام از اشتغال فراگیر یک هزار و 130 میلیارد ریال از منابع داخلی بانک و یک هزار و 80 میلیارد ریال نیز برای اشتغال روستایی از منابع تلفیقی ( بانک و صندوق توسعه ملی) در نظر گرفته شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، مهندس شیرخانی عصر روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از این میزان تسهیلات سهم شهرستان ایلام 292 میلیارد ریال است.
وی افزود: در این راستا سامانه ثبت نام تسهیلات مشاغل روستایی در استان ایلام روز سه شنبه بیستم دی ماه جاری راه اندازی شد و متقاضیان تسهیلات اشتغال روستایی می توانند از طریق سامانه کارا نسبت به ثبت نام خود برای دریافت تسهیلات اقدام کنند.


وی افزود: هدف از راه اندازی این سامانه اجرای 2 طرح اشتغال فراگیر و اشتغال روستایی برای سرمایه گذاران و کارآفرینان است و متقاضیان می توانند از طریق این سامانه طرح های خود را ثبت کنند.
مهندس شیرخانی یادآور شد: حداقل میزان این تسهیلات 100 میلیون ریال و حداکثر آن 20 میلیارد ریال است و متقاضیان تسهیلات می توانند از طریق سامانه کارا به آدرس اینترنتی .www.kara.mcls.gov.ir

مراجعه کنند.

وی تاکید کرد: طرح های ثبت شده در این سامانه در کمتر از یک ماه مورد بررسی قرار می گیرند و به متقاضیان دریافت تسهیلات سه ماه فرصت برای تکمیل مدارک مورد نیاز داده می شود.
وی با بیان این که دولت نگاه ویژه به ایجاد و افزایش اشتغال در روستاها دارد، گفت: امیدواریم متقاضیان هر چه سریع تر برای دریافت این تسهیلات در سامانه کارا ثبت نام کنند.

۲۳ دی ۱۳۹۶ ۱۳:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید