اخبار

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان سیروان برگزار گردید

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان سیروان برگزار گردید
ظهر روز چهارشنبه بیستم دی ماه جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان سیروان به ریاست آقای جلیلیان فرماندار شهرستان سیروان و با حضور مهندس شیرخانی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، مهندس خانمحمدیان معاون توسعه کارافرینی و اشتغال، مهندس پویا کارگزار توسعه اشتغال استان و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان در محل فرمانداری شهرستان سیروان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، آقای جلیلیان در این جلسه، به لزوم ترویج فرهنگ کارآفرینی و ارائه آموزش های توانمندسازی و توسعه مهارت های کسب و کار بین مردم اشاره و بر ضرورت بهره گیری از برنامه های توسعه اشتغال دولت خدمتگزار در این شهرستان تاکید کرد.

در
این جلسه مهندس شیرخانی، خواستار دقت و توجه جدی مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان در شناسایی مجریان توانمند و دارای اهلیت فنی و مالی جهت برخورداری از تسهیلات بانکی توسعه اشتغال شد.

آقای خانمحمدیان و مهندس پویا در این جلسه به تشریح برنامه های مختلف توسعه اشتغال وزارتخانه شامل: مشاغل خانگی و خوداشتغالی، بسته اشتغال فراگیر و برنامه اشتغال روستایی با رویکرد و اولویت های طرح تکاپو پرداختند و به سوالات و ابهامات مطرح شده توسط حاضرین در جلسه پاسخ گفتند.

گفتنی است این جلسه به منظور اطلاع رسانی و تشریح برنامه های توسعه اشتغال )مشاغل خانگی و خود اشتغالی، اشتغال فراگیر و اشتغال روستایی) برای مدیران شهرستانی و انجام هماهنگی بیشتر در جهت اجرای برنامه های توسعه اشتغال برگزار شد.

۲۳ دی ۱۳۹۶ ۱۳:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید