اخبار

ایجاد 566 فرصت شغلی در بخش تعاون استان ایلام

ایجاد 566 فرصت شغلی در بخش تعاون استان ایلام
ایلام - ایرنا – سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: طی 9 ماهه امسال 566 فرصت شغلی در حوزه تعاون این استان ایجاد و 689 نفر نیز در تعاونی ها جذب شده اند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، مهندس شیرخانی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: استان ایلام دارای 43 تعاونی است و در این مدت 274 بازدید مالی و حسابرسی از آن ها به عمل آمده است.
وی افزود: در بخش کارآفرینی و اشتغال نیز 96 مورد حمایت مالی و 357 مجوز در راستای الگوی توسعه مشاغل خانگی صادر شده است و 459 نفر نیز از طریق مراکز کاریابی به کار گمارده شده اند.
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، یادآور شد: هشت فقره پروانه کار در حوزه تعاون طی مدت یاد شده از سال جاری صادر و 12 فقره پروانه کار نیز تمدید شده است.
مهندس شیرخانی با بیان این که یک هزار و 185 دادخواست واصله و 564 دادخواست تجدید نظرخواهی در این مدت صادر شده است، گفت: میانگین مدت زمان رسیدگی در هیات حل اختلاف و هیات تشخیص برای دادخواست ها 11 روز بوده و 24 درصد نیز آرای سازشی توسط مراجع حل اختلاف صادر شده است.
وی افزود: بخش روابط کار در 9 ماهه امسال 523 رای در هیات حل اختلاف و یک هزار و 52 رای نیز در هیات تشخیص صادر کرده است.
وی اقدامات فرهنگی این اداره را برگزاری جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه، اجرای 46 برنامه فرهنگی و آموزش 255 کارگر در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی اعلام کرد.

۱۷ دی ۱۳۹۶ ۱۲:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید