اخبار

دکتر ربیعی در دیدار با اعضای هیات مدیره انجمن صنفی روزنامه نگاران استان تهران : برای دفاع از حقوق صنفی و معیشتی روزنامه نگاران اهتمام جدی داریم

دکتر ربیعی در دیدار با اعضای هیات مدیره انجمن صنفی روزنامه نگاران استان تهران : برای دفاع از حقوق صنفی و معیشتی روزنامه نگاران اهتمام جدی داریم
وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : برای دفاع از حقوق صنفی و معیشتی روزنامه نگاران اهتمام جدی داریم .
به گزارش مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی دکترعلی ربیعی دردیدار با اعضای هیات مدیره انجمن صنفی روزنامه نگاران استان تهران که در محل وزارت تعاون ، کارورفاه اجتماعی برگزار شد اشاره کرد : در دولت تدبیر وامید تلاش شده است که مشکلات روزنامه نگاران تشدید نشود . 
وی اضافه کرد : تلاش ما دردولت تدبیروامید بر توسعه تشکل های صنفی استوار است و درعمل نیز در این دولت تشکل های کارگری 50 درصد رشد داشت و رشد کمی و کیفی این تشکل ها می تواند به پیگیری های مطالبات جاری کارگران کمک کند و توسعه تشکل ها   به منظور تبادل نظر، مسائل صنفی و پیگیری حقوق اعضاء همواره مورد توجه وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی است .  
دکترربیعی ادامه داد : از اهالی قلم می خواهم حول محور مسائل صنفی خود همکاری های لازم را با وزارت تعاون ، کارورفاه اجتماعی داشته باشند و ما نیز به سهم خود تلاش می کنیم که انجمن صنفی روزنامه نگاران استان تهران در پیشبرد اهداف صنفی روزنامه نگاران به بهترین شکل ممکن فعالیت کرده و کارآمدی داشته باشد . 
 وزیرتعاون ، کار و رفاه اجتماعی یاد آور شد : " عضو جامعه رسانه ای بوده ام  و با همکاران رسانه ای نیز در ارتباط هستم ومشکلات معیشتی و مسائل حرفه ای این قشر از افراد جامعه را به خوبی می شناسم و تلاش می کنیم  تا حد ممکن و تا جایی که امکان دارد نگذاریم مشکلات تشدید شود و برای پیگیری این مسائل با همکاری انجمن صنفی روزنامه نگاران استان تهران برنامه ریزی های مناسبی را انجام می دهیم . "
 گفتنی است عباس عبدی رئیس هیات مدیره انجمن صنفی روزنامه نگاران استان تهران گزارشی را درخصوص برنامه های این انجمن بیان و برلزوم بهره مندی دولت ازظرفیت جامعه روزنامه نگاران درحل مسائل کشور تاکید کرد . 
کامبیزنوروزی نایب رئیس هیات مدیره انجمن صنفی روزنامه نگاران استان تهران و شهریارشمس دبیر این انجمن به مشکلات صنفی از جمله مسائل حوزه بیمه ای و روابط کار روزنامه نگاران و امنیت حرفه ای و شغلی این افراد اشاره کردند وخواستار اهتمام جدی دولت در این زمینه ها شدند . 
همچنین فرید مدرسی ،علی کدخدازاده ، داود محمدی ، معصومه ستوده ، شبنم رحمتی ، آزاده محمد حسین و سایر اعضای هیات مدیره و هیات موسس انجمن صنفی روزنامه نگاران استان تهران دیدگاه ها ، برنامه ها و نظرات خود را  مطرح کردند . 
 شایان ذکراست انجمن صنفی روزنامه نگاران استان تهران 23 آذرسال جاری مجمع عمومی تشکیل داد . 
 
۱۷ دی ۱۳۹۶ ۰۷:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید