اخبار

ثبت نام در جشنواره امتنان تا 25 دیماه ادامه دارد

ثبت نام در جشنواره امتنان تا 25 دیماه ادامه دارد
ایلام - ایرنا - سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت: ثبت نام بیست و نهمین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه استان ایلام همزمان با سراسر کشور به مدت یک ماه تا 25 دی ماه امسال ادامه دارد.

شکراله شیرخانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: شناسایی و معرفی کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه در سه بخش صنعت، کشاورزی و خدمات از اهداف برگزاری این جشنواره است.
وی افزود: این جشنواره هر سال با هدف تجلیل از کارگران و گروه کاری نمونه و به منظور ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش در سه مرحله مقدماتی، استانی و کشوری و در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی برگزار می شود.
سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام یادآور شد: در جریان برگزاری این جشنواره از سه کارگر نمونه، سه گروه کار نمونه، سه واحد نمونه کارگری در سه بخش صنعت، کشاورزی و خدمات به صورت استانی تجلیل به عمل خواهد آمد و افراد برتر استانی در صورت اخذ حد نصاب امتیاز به جشنواره ملی معرفی خواهند شد.
شیرخانی تاکید کرد: معیار انتخاب کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه در مرحله استانی، اختراع، نوآوری و خلاقیت، مسئولیت پذیری، نظم و انضباط است.
وی اضافه کرد: کارفرمایان، تعاونگران، واحدهای تولیدی، صنعتی، کشاورزی و خدماتی می توانند برای ثبت نام در این جشنواره به سامانه ملی جشنواره به آدرس http://emtenan.mcls.gov.ir مراجعه کنند.
به گزارش ایرنا، افراد برگزیده بیست و نهمین جشنواره امتنان از کارگران ، گروه های کار و واحدهای نمونه استان ایلام همزمان با روز جهانی کار و کارگر مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.
تعداد کل کارگران بیمه شده تامین اجتماعی در استان ایلام 102 هزار نفر، کارگران مشمول قانون کار 67 هزار و 71 نفر، تعداد کارگاه های استان 6 هزار و 679 عدد و کارگران بیکار شده در سال جاری 791 نفر است.
سه هزار و 149 تعاونی واحد در 13 گرایش در استان وجود دارد که از این میزان یک هزار و 457 تعاونی فعال و تعداد هزار و 100 نفر نیز در این تعاونی ها شاغل هستند.
خبرنگار: لیلی خاکی ** انتشاردهنده: حسن کهزادیان
7180/6119

انتهای پیام /*
۵ دی ۱۳۹۶ ۱۷:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید