اخبار

دوازدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم استان ایلام برگزار گردید

دوازدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم استان ایلام برگزار گردید
صبح روز سه شنبه سی ام آبان ماه، دوازدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در محل سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، مهندس شیرخانی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، در آغاز این مسابقات گفت: برگزاری مسابقات قرآنی، سبب ریشه‌کن شدن آفات و آسیب‌های اجتماعی می‌شود و امیدواریم بتوانیم با برپایی چنین برنامه هایی، فرهنگ قرآنی را در  جامعه کار و تولید ترویج دهیم.

وی افزود: برگزاری مسابقات قرآنی، سبب ترویج فرهنگ قرآن و کشف استعدادهای قرآنی به خصوص در بین اقشار زحمتکش: کارگری، تعاون گران می‌شود و نتایج بسیار خوب و مطلوبی را به دنبال دارد که کارگران باید با الگو قرار دادن قرآن و مفاهیم آن در کار و زندگی خود کسب و کار حلال به دست آورند.
مهندس شیرخانی گفت: 115شرکت کننده در رشته های: قرائت، ترتیل، حفظ کل، حفظ 20جزء، حفظ 10 جزء، مفاهیم قرآن کریم در جلد بیست و دوم تفسیر نمونه در این مسابقات ثبت نام نمودن که در این دوره از مسابقات، 58 نفر خانم و 57نفر آقا هستند که نفرات برتر استانی به مرحله کشوری این مسابقات اعزام خواهند شد.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، اظهار کرد: در خصوص راه‌یابی نفرات برگزیده این مسابقات استانی به مسابقات کشوری گفت: نفرات برگزیده دوازدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم استان به مسابقات قران کارگران کشور راه پیدا خواهند کرد که هر ساله با حضور شرکت‌کنندگان برتر جامعه کار و تلاش کشور از سوی وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی برگزار می‌شود.

 

۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۴:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید