اخبار

به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی؛ جلسه هم اندیشی بررسی راهکاری فرصت ساز برای کارآفرینان در ایلام برگزار گردید.

به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی؛ جلسه هم اندیشی بررسی راهکاری فرصت ساز برای کارآفرینان در ایلام برگزار گردید.
صبح روز شنبه، بیست و هفتم آبان ماه، با حضور مهندس شیرخانی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، دکتر علی اکبری رییس دانشگاه ملی، دکتر طاهری رییس پارک علم و فناوری و جمعی از کارآفرینان استان، جلسه هم اندیشی بررسی راهکاری فرصت ساز برای کارآفرینان در محل پارک علم و فناوری استان ایلام برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، مهندس شیرخانی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، در این جلسه گفت: کارآفرینی، علاوه بر نقشی که در گسترش فعالیت های اقتصادی بخش خصوصی، کاهش بیکاری، افزایش مهارت های تولیدی و نیز سودآوری اقتصادی دارد، در سطح اجتماعی نیز یک عامل متحول کننده و پویا است و کارآفرینی یک شبکه بیرونی ایجاد می کند که باعث راه انداختن و ایجاد ایده های جدید و بازارهای جدید می گردد.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، افزود: با تقویت برنامه های آموزشی در حوزه کارآفرینی، می توان با تغییر نگرش و رفتار، به فضای کسب و کار امیداورتر بود.

مهندس شیرخانی در ادامه با اشاره به ویژگی های فردی افراد کارآفرین اظهار داشت: کارآفرینان با استفاده از توان ذهنی خود به تولید ثروت و سرمایه می اندیشند که فرآورده ان، تولید اشتغال و کمک به توسعه پایدار می باشد.

۲۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۵:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید