اخبار

با حضور دکتر جعفریان دستیار اجرایی مدیرعامل و معاون فرهنگی اجتماعی سازمان تامین اجتماعی کشور، پایگاه اربعین در شهرستان مهران افتتاح گردید.

با حضور دکتر جعفریان دستیار اجرایی مدیرعامل و معاون فرهنگی اجتماعی سازمان تامین اجتماعی کشور، پایگاه اربعین در شهرستان مهران افتتاح گردید.
صبح روز شنبه سیزدهم آبان ماه با حضور دکتر جفریان دستیار اجرایی مدیر عامل و معاون فرهنگی اجتماعی سازمان تامین اجتماعی، خانم ملکشاهی مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان ایلام و دکتر لاله ماژین مدیرکل تامین درمان استان ایلام، پایگاه اربعین در شهرستان مهران افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، دکتر جعفریان در حاشیه این افتتاح گفت: پایگاه اربعین به صورت رایگان خدمات درمانی از جمله: پزشک عمومی، متخصص، آزمایشگاه، داروخانه ، تزریقات برادران و خواهران،  وصل سرم و دندانپزشکی و  واحد احیا قلبی ریوی را به مدت دو هفته با محوریت مدیریت درمان تامین اجتماعی استان ایلام در خروجی مرز مهران ایجاد و تاکنون حدود پنج هزار زوار عتبات از خدمات این مرکز در مانی بهره مند شده اند .

وی افزود: سازمان تامین اجتماعی به بیش از پنجاه در صد جمعیت کشور خدمات درمانی ارائه می کند و بسیاری از زوار عتبات بیمه شده سازمان هستند .

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: جهت بهرمندی از خدمات این مرکز نیازی به دفترچه بیمه نیست و زوار در مرز مهران به صورت رایگان ویزیت می شوند .

دکتر لاله ماژین مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام گفت: کلیه کارکنان بخش درمان به صورت دوطلبانه در این مرکز خدمت می کنند و  تعدادی از کادر پزشکی و درمانی از مدیریت درمان استان های: تهران، قزوین ، آذربایجان شرقی، مازندران و گیلان در این پایگاه حضور دارند .

دکتر کریم لاله ماژین  در ادامه از همکاری خوب مدیریت درمان استان تهران در ایجاد این پایگاه قدردانی کرد.

۱۴ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید