اخبار

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی توسعه مشاغل خانگی در استان ایلام برگزار گردید.

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی توسعه مشاغل خانگی در استان ایلام برگزار گردید.
صبح روز یکشنبه هفتم آبان ماه به ریاست مهندس شیرخانی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مهندس پویا کارگزار توسعه اشتغال استان، مدیران کل و کارشناسان سازمان های مرتبط با کسب و کارهای خانگی: میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، صنعت، معدن و تجارت، آموزش فنی و حرفه ای، جهاد کشاورزی و فرهنگ و ارشاد اسلامی، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی توسعه مشاغل خانگی در محل سالن جلسات اداره کل برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، در خصوص رشته های مشمول مشاغل خانگی، نحوه ثبت نام متقاضیان، نحوه صدور مجوز توسط دستگاه های اجرایی، نحوه نظارت بر اجرای این کسب و کارها و اولویت بندی آن ها بحث و تبادل نظر و تصمیم گیری شد.
مهندس شیرخانی در این جلسه بر لزوم بهره گیری از تجربیات اجرای مشاغل خانگی در سال های گذشته اشاره و بر شناسایی متقاضیان دارای اهلیت کارآفرینانه و پرداخت درست و اثربخش تسهیلات مشاغل خانگی تاکید کرد.
گفتنی است اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام به منظور حمایت و توسعه مشاغل خانگی، به متقاضیان واجد شرایط در همه شهرستان های استان با اولویت کسب و کارهای مرتبط با رسته های منتخب استان در طرح تکاپو تسهیلات کم بهره پرداخت می کند.

۸ آبان ۱۳۹۶ ۰۷:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید