اخبار

ثبت نام ۴۵ کارآفرین ایلامی در جشنواره کارآفرینان برتر

سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت: ۴۵ کارآفرین ایلامی با ثبت نام در سامانه کارآفرینان برتر برای حضور در دوازدهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر اعلام آمادگی کردند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، مهندس شیرخانی عصر روز جمعه پنجم آبان ماه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ثبت نام از متقاضیان دوازدهمین جشنواره استانی، همزمان با سراسر کشور، یازدهم شهریور در ایلام آغاز شد که با توجه به مهلت یک ماهه و تمدید آن تا پایان مهرماه گذشته در مجموع ۴۵ فعال اقتصادی در شهرستان های استان با ثبت نام در این سامانه آمادگی خود را برای حضور در این رویداد استانی اعلام کردند.
وی افزود: دوازدهمین جشنواره امتنان از کار آفرینان برتر در راستای شناسایی کارآفرینان خلاق و نوآور و تجلیل از آنها به منظور اشاعه فرهنگ کارآفرینی برگزار می شود.
مهندس شیرخانی گفت: زمان ویرایش و تکمیل مشخصات و مستندات افراد ثبت نام شده در این جشنواره تا دوازدهم ماه جاری خواهد بود.
وی تاکید کرد: کارآفرینان نقش موثری در اشتغال و توسعه کشور دارند و شناسایی و معرفی آنان، استفاده از توانمندی و تجارب این قشر برای پیشرفت، توسعه و بهبود بیشتر فضای کسب و کار امری ضروری است.
مهندس شیرخانی یادآور شد: جشنواره کارآفرینان برتر هر سال به منظور توسعه فرهنگ کارآفرینی، معرفی و شناسایی کارآفرینان برتر، ایجاد انگیزه در جوانان برای حرکت در مسیر کارآفرینی و بهره گیری از تجارب فعالان این بخش برگزار می شود.

۶ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید