اخبار

دیدار صمیمی مهندس شیرخانی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با همکاران اداره کل

دیدار صمیمی مهندس شیرخانی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با همکاران اداره کل
ظهر روز چهارشنبه بیست و ششم مهرماه، مهندس شیرخانی با همکاران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در محل سالن جلسات اداره کل دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، مهندس شیرخانی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، گفت: افزایش رضایتمندی مردم از این اداره کل، بازخورد تلاش و همت جمعی همکاران می باشد و در این راستا باید به صورت همه جانبه تلاش گردد.

مهندس شیرخانی گفت: دستگاه های تابعه تعاون، کار و ر فاه اجتماعی در استان با یک انسجام و هماهنگی ویژه، آماده خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم استان می باشند و با توجه به ماموریت های گسترده وزارت متبوع، دامنه فعالیت و خدمات رسانی دستگاه های عضو شورا، از بدو تولد تا پس از مرگ می باشد و این وظیفه خطیری است که ان شاءالله بتوانیم با همراهی و همکاری بیشتر در جهت خدمت رسانی به مردم رضایت خدا هم به دست آوریم.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، افزود: وجود فضای تعامل و هم فکری بین همکاران، می تواند روند انجام امور را سرعت بخشیده و کارها را با سهولت بیشتری به سرانجام برساند و امیدواریم همکاران مجموعه اداره کل در فضایی آکنده از همدلی،  تعهد و صمیمیت کلیه امور و وظایف محوله را با جدیت پیگیری نموده و منشا اقدامات مثبت و اثر گذاری در استان ایلام باشیم.

۲۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۴:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید