اخبار

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برای ایجاد رشته مهارتی هتل داری در یکی از واحدهای دانشگاه علمی و کاربردی استان ایلام، برگزار شد.

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برای ایجاد رشته مهارتی هتل داری در یکی از واحدهای دانشگاه علمی و کاربردی استان ایلام، برگزار شد.
این جلسه به ریاست آقای شنبه زاده مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و در راستای برنامه عمل و مصوبات شورای راهبری تکاپو استان با حضور مدیران کارگزار توسعه اشتغال استان، معاونین و کارشناسان مرتبط میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، معاون اشتغال و کارآفرینی تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نمایندگان آموزش فنی و حرفه ای استان و واحد علمی و کاربردی فنی و حرفه ای ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، در این جلسه آقای شنبه زاده، با اشاره به تقاضا برای این رشته در بازار کار حوزه گردشگری استان، آمادگی و همکاری این اداره کل در جهت راه اندازی این رشته و بهره گیری از فارغ التحصیلان آن در واحدهای دارای مجوز از این سازمان را اعلام کردند.
مهندس پویا کارگزار توسعه اشتغال استان نیز ضمن تاکید بر این که رسته گردشگری از رسته های منتخب اشتغالزای مورد حمایت طرح تکاپو و دارای اولویت اول می باشد، به برنامه های تدوین شده و مصوب دبیرخانه تکاپو استان برای توسعه کسب و کار و اشتغال در این رسته در استان اشاره کرد و خواستار تسریع در کارهای اجرایی و تصویب این رشته برای پذیرش دانشجو در بهمن سال جاری شدند.
لازم به ذکر است که طرح توسعه کسب و کار و اشتغال پایدار(تکاپو) از سال ۱۳۹۵ با انجام مطالعه دینامیک اشتغال و مشخص کردن رسته های منتخب اشتغالزا در استان ایلام شروع و از ابتدای سال جاری وارد فاز اجرایی و عملیاتی شده است.

 

۱۹ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید