اخبار

مهندس شیرخانی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: همه افراد باید در محل کار اصول ایمنی و بهداشت محیط کار را رعایت کنند.

مهندس شیرخانی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: همه افراد باید در محل کار اصول ایمنی و بهداشت محیط کار را رعایت کنند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، مهندس شیرخانی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مصاحبه با خبرگزار باشگاه خبرگاران جوان گفت: همه افراد باید در محل کار اصول ایمنی و بهداشت محیط کار را رعایت کنند.

مهندس شیرخانی با اشاره به این که در سال۹۵بیش از ۲۳۰حادثه در محیط های کارگاهی در استان ایلام اتفاق افتاده است، افزود: در این حوادث۲۵نفر جان خود را از دست داده اند و دو نفر نیز از کار افتادگی دائم گرفته اند.

وی بیش تر حوادث ناشی از عدم رعایت نکات ایمنی را مربوط به صنعت ساختمان دانست و تاکید کرد: سقوط از ارتفاع عامل اصلی بیش تر این حوادث بوده است.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، نبود نظارت کافی بر کارگران این صنعت و نبود آموزش مباحث ایمنی به کارگران صنعت ساختمان را عامل اصلی این حوادث دانست و اظهار کرد: با رعایت اصول ایمنی و توجه به قوانین آن می توان تا حدود زیادی از این حوادث پیشگیری کرد.

وی در پایان از کارگران صنعت ساختمان خواست با رعایت نکات ایمنی محیط کار را به محیطی ایمن تبدیل کنند.

۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید