اخبار

جلسه ارایه و بررسی طرح ها و برنامه های پیشنهادی رسته های اشتغالزای منتخب استان ایلام در قالب بسته اشتغال فراگیر در تاریخ ۱۲ مهر در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

جلسه ارایه و بررسی طرح ها و برنامه های پیشنهادی رسته های اشتغالزای منتخب استان ایلام در قالب بسته اشتغال فراگیر در تاریخ ۱۲ مهر در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.
این جلسه به ریاست دکتر منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با حضور مدیران حوزه اشتغال وزارتخانه، آقایان مهندس شیرخانی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، آقای خانمحمدیان معاون کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام٬ آقای مهندس پویا کارگزار توسعه اشتغال استان ایلا، مدیر و کارشناسان دبیرخانه مرکزی تکاپو در دفتر دکتر منصوری تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، در این جلسه، ابتدا آقای مهندس پویا به بیان خلاصه مطالعه دینامیک اشتغال استان، رسته های منتخب استان و راهبردها و برنامه های طرح تکاپو برای توسعه کسب و کار و اشتغال پایدار استان پرداخت و سپس با ارائه زنجیره ارزش رسته گردشگری (به عنوان رسته اول استان)، فهرست طرح ها و برنامه های تدوین شده برای توسعه این رسته را بیان نمود و به سوالات و ابهامات کارشناسان حاضر در جلسه پاسخ گفت.
در ادامه جلسه آقای مهندس شیرخانی در سخنانی به ظرفیت بالای اشتغالزایی رسته گردشگری زیارتی و برنامه ریزی صحیح جهت استفاده از این فرصت گران بها اشاره کرد و بر اهمیت اجرای برنامه های طرح تکاپو در جهت توسعه کسب و کار و اشتغال استان تاکید کرد.
دکتر منصوری، ضمن تایید و تحسین عملکرد استاد ایلام در طرح تکاپو، آمادگی این وزارتخانه را جهت دریافت فهرست طرح ها و برنامه های رسته های کسب و کاری منتخب استان ایلام جهت استفاده از تسهیلات بانکی و کمک های فنی اعتباری بسته اشتغال فراگیر اعلام و بر لزوم هماهنگی و همراهی کلیه مدیران ارشد استان در اجرای برنامه های تدوین شده و هماهنگی در سیاستگزاری و برنامه ریزی حوزه توسعه کسب و کار و اشتغال تاکید کرد.

۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید