اخبار

حضور تیم بازرسی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان ایلام

حضور تیم بازرسی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان ایلام
تیم بازرسی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، متشکل از 7 بازرس برای بازرسی ادواری حوزه های تخصصی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در استان ایلام حضور پیدا کردند.
 

تیم بازرسی اعزامی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، جهت ارزیابی نقاط قوت، نواقص و کمک در جهت رفع کاستی های این اداره کل و بهبود فرآیندها و افزایش بهره وری به مدت یک هفته از صبح روز شنبه پانزدهم مهرماه تا بیستم مهرماه به سرپرستی آقای انصاری در ایلام حضور دارند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، درهمین راستا جلسه ای با حضور مهندس شیرخانی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام و معاونین اداره کل و اعضای تیم بازرسی وزارت متبوع در سالن جلسات اداره کل برگزار گردید.

 در این جلسه، آقای انصاری سرپرست تیم بازرسی ادواری، ضمن توضیح مفهوم نظارت و بازرسی و با اشاره به اینکه تیم بازرسی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، طبق برنامه زمان بندی تعیین شده با هدف بازرسی عملکرد و افزایش سطح ارتقاء خدمات و برقراری تعامل بیشتر در سطح ستاد سفر می کند، افزود: بازرسی‌های دوره‌ای در راستای تاکیدات مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر حضور یکپارچه تیم بازرسین در استان‌ها برای ارزیابی و بررسی عملکرد‌ها و انتقال تجارب موفق کاری به آن‌ها و نیز رفع مشکلات و نارسایی‌های احتمالی صورت می‌گیرد.

وی افزود: رویکرد دفتر مدیریت عملکرد وزارت در جهت دست گیری و کمک به واحدهای استانی به منظور رفع نواقص و تقویت نقاط مثبت هست تا بتوانند در تحقق اهداف سازمان موفق شوند.

سرپرست تیم بازرسی با تاکید بر این که سیستم خود ارزیابی باعث چابکی بیشتر سازمان می شود، افزود: در این روند، بازرسی ادارات کل در سال 96 مورد بررسی قرار خواهد گرفت و حتما شرایط و ویژگی های خاص هر استان نیز در بازرسی ها مدنظر خواهد بود.

در ابتدای این جلسه مهندس شیرخانی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، ضمن ارائه گزارشی، حضور تیم بازرسی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و پاسخگویی به شکایات وزارت متبوع را در استان ایلام، فرصت مغتنمی برای این اداره کل برشمرد و گفت: می توان با بهره گیری از تجربیات و مشاوره های تیم بازرسی، از راهکارهای مختلف برای ارتقاء خدمت رسانی به جامعه کار، تولید و تعاون در ایلام بهره جست.

۱۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۴:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید