اخبار

جلسه طرح تکاپو استان ایلام برگزار گردید.

جلسه طرح تکاپو استان ایلام برگزار گردید.
صبح روز چهارشنبه پنجم مهرماه، جلسه طرح تکاپو استان ایلام با حضور دکتر عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ایلام، مهندس شیرخانی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام و اعضا در محل سالن جلسات شهید حمدحیدری استانداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، در این جلسه، دکتر عسکری، بر لزوم همکاری همه دستگاه های اجرایی استان با دبیرخانه تکاپو و بهره گیری هرچه بهتر از برنامه اشتغال فراگیر در توسعه کسب و کارها و ایجاد اشتغال در استان تاکید کرد.

وی هم چنین بر ضرورت هماهنگی همه طرح ها و برنامه های اشتغالزای دستگاه های اجرایی با دبیرخانه تکاپو و فعال شدن کمیته فنی و کارشناسی این دبیرخانه در بررسی طرح ها و اهمیت فنی و مالی مجریان طرح ها قبل از طرح در جلسات کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری تاکید کرد.

مهندس شیرخانی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، در این جلسه، توضیحاتی در خصوص طرح کارورزی دانش آموختگان ارائه کرد و گفت: تعداد متقاضیان کارورزی ثبت نام شده بیشتر از سهمیه استان می باشد ولی تعداد واحدهای پذیرنده ثبتنامی بسیار کم هستند که باید در این خصوص اطلاع رسانی و پیگیری بیشتری صورت گیرد.
در ادامه آقای پویا، کارگزار توسعه اشتغال استان، به تشریح برنامه اشتغال فراگیر پرداخت و گزارشی از عملکرد دستگاه های اجرایی در ارایه طرح ها و برنامه های رسته های کسب و کاری اشتغالزای منتخب استان ارایه کرد.
وی هم چنین در خصوص شرایط و میزان تسهیلات و اعتبارات برنامه اشتغال فراگیر و سهمیه استان نیز توضیح داد و درخواست کرد دستگاه های اجرای مرتبط در ارایه طرح ها و برنامه های خود به دبیرخانه تکاپو استان تسریع نمایند.

۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۵:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید