اخبار

پیام تسلیت مهندس شیرخانی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای سرور سالار شهیدان عالم حضرت امام حسین (ع)

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، همزمان به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای سرور سالار شهیدان عالم حضرت امام حسین (ع)، مهندس شیرخانی، در پیامی فرا رسیدن این ایام را تسلیت و تعزیت گفت. در متن این پیام آمده است:

تاسوعا و عاشورای حسینی، فرارسیدن حماسه پیروزی خون بر شمشیر و تقابل حق و باطل ‌آن روز که یزیدیان، قساوت و بی رحمی در وجودشان بود بر فرزندان پیامبر و اصحاب با وفایش شوریدند. حماسه محرم، تاسوعا و عاشورا، حماسه‌ای بس بزرگ از انسان های الهی است که اندیشه انسان مادی هیچ وقت نخواهد توانست به درک واقعی آن برسد. ماه عزای حسینی، ماه فداکاری و گذشت، ماه انتشار امر به معروف و نهی‌ از منکر، ماه ای که باید از آن درس های زندگی را آموخت و ماه ای که باید واقعیت اسلام را دریافت، ماه ای که باید با عزاداری و تکریم آن تاریخ همیشه عاشورا را زنده یادآور شد، ماه ای که باید تاریخ را در ورای آن یافت. اینجانب فرا رسیدن  ایام غم بار تاسوعا و عاشورا و شهادت مظلومانه سالار شهیدان و سرور آزادگان جهان امام حسین (ع) و یاران باوفایش را به همه دوست داران اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام به ویژه همکاران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند منان عزت و سربلندی مسلمانان ایران و جهان را مسئلت می نمایم.

 

شکراله شیرخانی

 سرپرست اداره کل

۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۴:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید