اخبار

ثبت نام دوازدهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر استان ایلام در سال 1396 تا سی ام مهرماه تمدید شد

مهندس شیرخانی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، از تمدید ثبت نام دوازدهمین جشنواره امتنان ازکارآفرینان برتراستان ایلام در سال 1396خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، مهندس شیرخانی، هدف از برگزاری جشنواره امتنان از کارآفرینان را اشاعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی، تاکید بر خلاقیت و نوآوری در کسب و کار، ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری، شناسایی کارآفرینان در سراسر کشور و انتخاب برترین آن ها و معرفی به عنوان الگو به آحاد جامعه خصوصاً جوانان، ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه های مختلف اقتصادی در بخش های صنعت، کشاورزی و خدمات، ایجاد نشاط و رقابت در فضاهای کسب و کار، هم افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور و ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی و تقویت نقش کارآفرینان در نظام تصمیم سازی کشور و سایر موارد عنوان کرد.

مهندس شیرخانی با اعلام تاریخ ثبت نام در این جشنواره گفت: ثبت نام از روز شنبه مورخ 11 شهریور ماه سالجاری آغاز و تا پایان روز یک شنبه مورخ 30 مهرماه سالجاری ادامه خواهد داشت.

وی اعلام کرد: تمامی صاحبان کسب و کار دارای نوآوری و خلاقیت و افراد و شرکت هایی که واجد شرایط کارآفرینی هستند، می توانند در مهلت اعلام شده به آدرس اینترنتی www.karafarinanebartar.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم های مربوطه و ارسال مستندات اقدام نمایند.

وی یادآور شد : همچنین متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به دبیر خانه این جشنواره در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام واقع در بلوار دانشجو- اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ایلام، طبقه دوم، مدیریت توسعه اشتغال و کارآفرینی مراجعه و یا با شماره تلفن 08432221925 تماس بگیرند.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام نشان کرد: کارآفرینان برتر در سه بخش اقتصادی صنعت، کشاورزی و خدمات استان انتخاب و پس از معرفی در جشنواره استانی، در صورت داشتن شرایط لازم و کسب امتیازات لازم به جشنواره ملی امتنان از کارآفرینان برتر کشور معرفی خواهند شد.

۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۳:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید