اخبار

آغاز ثبت نام دوازدهمین دوره استانی مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار، تلاش و تعاون ایلام

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، مهندس شیرخانی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، گفت: در راستای توسعه و تقویت و تعمیق معارف اسلامی و قرآنی دوازدهمین مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش و تعاون استان در آبان ماه سال جاری برگزار می گردد.

مهندس شیرخانی در خصوص شرایط شرکت در مسابقه اظهار کرد: کلیه کارگران، کارفرمایان، تعاونگران و افراد تحت پوشش خدمات بهزیستی و تامین اجتماعی و خانواده های شامل همسر و فرزندان که سن آنان بالاتر از 15 سال بوده و حداکثر سن ایشان تابع مقررات سرپرستی فرزند باشد، می توانند در این دوره از مسابقات قرآنی شرکت نمایند..

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، ضمن اعلام رشته های این دوره از مسابقات قرآنی ادامه داد: رشته قرائت، ترتیل، حفظ کل، حفظ ده جزء، بیست جزء و حفظ مفاهیم جلد بیست و دوم تفسیر نمونه از چاپ 27 جلدی دارالکتب الاسلامیه ( بصورت تستی) رشته های مورد نظر این دوره از مسابقات بوده که در دو گروه خواهران و برادران برگزار می گردد.

وی همچنین گفت: علاقمندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر در مرکز استان به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و در شهرستان ها به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مربوطه حداکثر تا تاریخ 15/08/1396 مراجعه نمایند.

گفتنی است: نفرات برتر و برگزیده استانی به مرحله کشوری مسابقات معرفی خواهند شد. 

۲ مهر ۱۳۹۶ ۱۵:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید