اخبار

پیام تبریک مهندس شیرخانی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام به مناسبت گرامی داشت هفته ملی مهارت و ۶ مرداد روز ملی آموزش های فنی و حرفه ای

پیام تبریک مهندس شیرخانی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام به مناسبت گرامی داشت هفته ملی مهارت و ۶ مرداد روز ملی آموزش های فنی و حرفه ای
مهندس شیرخانی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با صدور پیامی فرارسیدن هفته ملی مهارت و ۶ مرداد روز روز ملی آموزش های فنی و حرفه ای را به خانواده بزرگ آموزش فنی و حرفه ای و تلاش گران عرصه مهارت آموزی تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

خانواده تلاشگر سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور           

 ما در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از طریق مهارت آموزی به دنبال ارتقای فرهنگ ملی مهارت هستیم. بیش تر از این مهم آراستن مهارت به آراستگی زنجیره ارزش های انسانی در رفتارها، گفتارها و برخوردها درخور توجه است .

 آموزش های مهارتی باید به همه مخاطبان حس ارزش برتر انسانی را منتقل کنند. مهارت را در یک سبد انسانی ارائه دهیم و این امکان پذیر نیست جز این که ما ابتدا از درون شروع کنیم و تکریم انسانیت همکاران و کارآموزان و شرکای اجتماعی را وجهه همت خویش قرار دهیم.

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور نسبت به جامعه تعهد دارد. خانواده سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور باید پشتیبان نسل جوان باشد و با مهارت آموزی به آنان کمک نماید.

در بحث اقتصاد مقاومتی و اشتغال یکی از کلید واژه های مهم، مهارت آموزی است. لازم است که نگاه هوشمندانه نسبت به آموزش های مهارتی داشته باشیم. انتقال مهارت موضوع پیچیده ای است و فرهنگ کار نیازمند ارتقاء و تقویت است و بایستی افکار عمومی به سمتی هدایت شود تا ارزش زیادی برای آموزش های مهارتی قایل باشند.     

مجموعه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور انباشتی از تجارب ارزشمند در حوزه آموزش های فنی و حرفه ای و توانمندسازی منابع انسانی است و حرکت در مسیر اعتلاي شایستگی سازمان و ارتقای منابع انسانی با تأکید بر توانمندسازی سرمایه های انسانی از اولویت برنامه های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور است.

 همکاران ارجمند، محصول کار سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور، مهارت است.

 ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن” 6 مرداد؛ روز ملی آموزش های فنی و حرفه ای و بزرگداشت هفته مهارت، امیدوارم که کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای، در فضایی نزدیک تر و در کنار هم، سازمان را به سمت سازمانی بالنده و سرافراز هدایت کنند.                                                           

از خداوند می خواهم به ما توفیق دهد، بتوانیم در کنار هم با همدلی و همکاری مأموریت ها و مسؤولیت های خود را به خوبی انجام دهیم، در مسیر بالندگی و رشد قرار گیریم و سازمان توانمندی را در شأن جامعه امروز بسازیم.

 

شکرالله شیرخانی

                                                                                                   سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام
۳۱ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید