اخبار

مراسم بزرگداشت روز تأمین اجتماعی در ایلام برگزار گردید.

مراسم بزرگداشت روز تأمین اجتماعی در ایلام برگزار گردید.
صبح روز یکشنبه، بیست و پنجم تیرماه، با حضور دکتر مهرعلیزاده مدیرکل امور اجتماعی استانداری، مهندس شیرخانی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام و مدیران شورای هماهنگی دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، مراسم بزرگداشت روز تأمین اجتماعی در هتل لاله ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، مدیرکل امور اجتماعی استانداری،  در این مراسم گفت: جایگاه تأمین اجتماعی به لحاظ علمی  در توسعه سازمان نقش مهمی را ایفا می کند.

دکتر مهرعلی زاده افزود: تأمین اجتماعی، ابزاری برای افزایش هم بستگی , اعتماد و مشارکت اجتماعی در جامعه به شمار می رود و این یعنی سازمان نوعی سرمایه گذاری فرد در زندگی در افق بلند مدت است.

وی ادامه داد: تأمین اجتماعی یک حق همگانی است به نوعی همه باید  از این پوشش  اجتماعی برخوردار باشند.

 مهندس شیرخانی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، در این مراسم گفت: افرادی که در این مسیر خطیر یعنی خدمت به جامعه هدف(مستمری بگیران، از کارافتادگان و بازنشستگان ) تلاش می کنند، مسوولیت بزرگی را در جامعه بر  با توجه به کرامت انسانی  بر عهده دارند.

مهندس شیرخانی افزود: مسوولین و کارکنان سازمان تأمین اجتماعی قدر جایگاه خود را بدانند و چه جایگاهی بالاتر از این که این عزیزان در این عرصه به مخاطب بزرگ این سازمان ارایه خدمت کنند.

در پایان این مراسم از تعداد ۱۶ نفر از همکاران بیمه درمانی و کارمندان بازنشسته تأمین اجتماعی با لوح تقدیر و هدیه نقدی تجلیل شد
۲۵ تیر ۱۳۹۶ ۱۵:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید