اخبار

جلسه طرح تکاپو در ایلام برگزار گردید

جلسه طرح تکاپو  در ایلام برگزار گردید
با حضور دکتر عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ایلام، مهندس زرگوش مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و کلیه اعضاء، صبح روز سه شنبه، سیزدهم تیرماه، جلسه طرح تکاپو در محل سالن جلسات شهید حمد حیدری استانداری ایلام برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، مهندس زرگوش مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در ابتدای این جلسه توضیحاتی در خصوص طرح کارورزی دانش آموختگان ارایه کردند.
در نشست امروز مباحث کارشناسی جهت طرح و تصویب در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری آتی استان در سه موضوع ذیل مطرح گردید:
۱- بررسی اعتبارات اشتغالزایی ابلاغی دستگاه های حمایتی( بهزیستی- کمیته امداد امام خمینی(ره)) و صندوق کارآفرینی امید که خوشبختانه اعتبار ابلاغی سالجاری بیش از دو برابر سال 95 می باشد.
۲-با توجه به برنامه ایجاد اشتغال کشور که نزدیک به یک میلیون نفر در سالجاری می باشد، بر اساس نسبت جمعیت استان، تعهد اشتغال استان بایستی در بخش غیردولتی ایجاد گردد نزدیک به 10000 نفر می باشد که پیشنهادات دستگاه های اجرایی برای تحقق برنامه اشتغال اخذ تا در جلسه آتی کارگروه مطرح و تصویب گردد.
۳-با توجه به ثبتنام 4500 نفر کارورز واجد شرایط در سامانه، برنامه ریزی برای تعیین واحدهای پذیرنده در دستور کار این جلسه قرار داشت.

۱۴ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید