اخبار

ثبت نام138 شرکت و اتحادیه تعاونی در دوازدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر

ثبت نام138 شرکت  و اتحادیه تعاونی در دوازدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر
مهندس زرگوش مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام اعلام کرد: 138 شرکت و اتحادیه تعاونی در سایت دوازدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر ثبت نام کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، مهندس با اعلام این خبر افزود: این جشنواره همه ساله با هدف شناسایی و معرفی الگوهای برتر بخش تعاون و فراهم‌کردن زمینه‌های‌گسترش و ارتقای روحیه تعاونی‌ درگرایش های مختلف برگزار می‌شود.
وی ‌معرفی تعاونی های توانمند و الگو برای توسعه و ترویج فرهنگ تعاون، ایجاد انگیزه و رقابت سالم میان اعضای خانواده بزرگ تعاون و تشویق و ترغیب فعالیت های تولیدی، توزیعی را از دیگر اهداف این جشنواره عنوان کرد. 
مهندس زرگوش با بیان این که ثبت نام این جشنواره از تاریخ 6 خرداد آغاز و تا 31 خردادماه ادامه داشته است، افزود: بیشترین تعداد ثبت نام ها درگرایش های خدماتی بوده که انتخاب تعاونی های برتر در گرایش های مختلف با حساسیت خاص دنبال می شود.
وی ادامه داد: تعاونی ها، اتحادیه ها و اتاق های تعاون در گرایش‌هایی با عناوین کشاورزی، صنعتی، معدنی، عمرانی، تامین نیاز تولید کنندگان، تامین نیاز مصرف کنندگان، تامین نیاز صنوف خدماتی، اعتبار، دهیاری، زنان، حمل و نقل، فرش دستباف، مسکن، دانش بنیان، خدماتی، فراگیر ملی، اتحادیه ها، اتاق تعاون و روستایی در این جشنواره شرکت کردند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص داوری تعاونی های ثبت نامی گفت: کارگروه داوری استان مدارک و مستندات ارائه شده توسط تعاونی ها را بررسی کرده و تا پایان تیرماه تعاونی های برگزیده اعلام خواهند شد.

۱۳ تیر ۱۳۹۶ ۱۴:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید