اخبار

جلسه طرح تکاپو برگزار گردید

جلسه طرح تکاپو  برگزار گردید
با حضور دکتر عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ایلام، مهندس زرگوش مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اعضاء، جلسه طرح تکاپو، صبح روز دوشنبه، بیست و سوم اسفندماه، جلسه طرح تکاپو در محل سالن جلسات شهید حمد حیدری استانداری ایلام برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، مهندس زرگوش مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در این جلسه، توضیحاتی درباره فعالیت های انجام شده توسط دبیرخانه طرح تکاپو در استان ارائه کرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  در ادامه در خصوص تسهیلات مشاغل خانگی طرح تکاپو گفت: افراد واجد شرایط برای دریافت این تسهیلات با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی  و گردشگری و تایید کارگزار طرح برای دریافت تسهیلات معرفی می شوند.

دکتر عسگری در این جلسه گفت: با برنامه ریزی و شناخت قابلیت ها و ظرفیت ها می توان از بخش گردشگری در راستای اهداف طرح تکاپو بهتر استفاده کنیم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ایلام، افزود: حضور پر شمار زائران اربعین و حضور شرکت های متعدد نفت و گاز در استان ایلام، تقاضای جدید برای استفاده از ظرفیت گردشگری و مراکز اقامتی و خدماتی را بیشتر کرده که با تغییر مقاصد گردشگری فعلی با شناسایی نیازها می توان از این فرصت در راستای بهبود زیرساخت های گردشگری و اشتغال پایدار بهتر استفاده کرد.
دکتر عسگری افزود: بحث گردشگری سنتی در شهرستان های دهلران، دره شهر ، ایلام و سایر مناطق استان دارای قابلیت است که با توسعه ظرفیت های موجود و استاندارد سازی آن ها و هم چنین بهبود زیرساخت های گردشگری از این قابلیت ها بهتر استفاده کرد.
۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۸:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید