اخبار

تقدیر از واحدهای اقتصادی در اجرای طرح کاج

تقدیر از واحدهای اقتصادی در اجرای طرح کاج
با حضور مهندس زرگوش مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دکتر کمالوندی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، از واحدهای اقتصادی در اجرای کاربست ملی پیشگیری از مصرف مواد مخدر در جامعه کار و تولید(طرح کاج) در سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام تقدیرشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، مهندس زرگوش مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این جلسه، هدف از اجرای طرح کاج  را به کارگیری موثر روش های پیشگیرانه مصرف مواد مخدر در محیط های کارگری عنوان کرد و افزود: هدف راهبردی و استراتژیک اجرای طرح کاج در کشور، کاهش 25 درصدی مصرف مواد مخدر در جامعه کار و تولید در طی پنج سال آینده است.
مهندس زرگوش، آموزش و آگاه سازی نسبت به عوارض سوء مصرف مواد مخدر را مهم ترین راهبرد در امر پیشگیری از اعتیاد در جامعه کارگری دانست و گفت: پیشگیری به عنوان کم هزینه ترین و تاثیرگذارترین اقدام در راستای جلوگیری از ابتلای افراد به اعتیاد محسوب می شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اجرای طرح بهبان ها و همیار کارکنان در واحدهای اقتصادی به عنوان گام دوم طرح کاج، گفت: مجموعه آموزش کارگاهی سبک زندگی سالم ویژه جامعه کار و تولید در قالب پنج محور با عنوان سلامت و ایمنی در زندگی، تغذیه سالم و فعالیت جسمانی، دوری جستن از مصرف مواد، سلامت روان سلامت معنوی و سلامت اجتماعی، در قالب لوح فشرده در اختیار مسئولان ایمنی و بهداشتیاران واحدهای تولیدی و صنعتی قرار گرفته ‌است .

در پایان این مراسم از  کارفرمایان و بهبان های واحدهای اقتصادی شرکت فعال در اجرای طرح کاج کاربست ملی پیشگیری از مصرف مواد مخدر در جامعه کار و تولید تقدیر به عمل آمد.

۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ۱۶:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید