اخبار

فراخوان دومین جشنواره کشوری عکس کارگر ایرانی

فراخوان دومین جشنواره کشوری عکس کارگر ایرانی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام، از برگزاری دومین جشنواره کشوری کار و تلاش در راستای تقویت فرهنگ کار، اشتغالزایی، اهمیت روزی حلال و ارج نهادن به کار و تلاش کارگر ایرانی خبر داد و گفت: برای این کار از تمامی عکاسان حرفه ای و علاقه مندان به عکاسی دعوت به عمل می آید.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، مهندس زرگوش مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مهم ترین هدف این جشنواره را حمایت از تولید ملی و ارج نهادن به تلاش کارگر ایرانی برشمرد و گفت: تلاش ما بر این است تا وجدان کاری و رضایتمندی جامعه کارگران کشور با تکیه بر مفهوم امید به تصویر کشیده شود .

 مهندس زرگوش مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، موضوع های جشنواره را شامل: همکاری توامان کارفرما و کارگر، آموزه های دینی و رفتارهای اخلاقی در محیط کار، نشاط و سرزندگی در محیط کار، فرهنگ کار جمعی، تعاون و کار، کار روستایی و ... ذکر کرد و افزود: این جشنواره در دو بخش اصلی و ویژه برگزار می گردد که بخش اصلی در قالب تک عکس و مجموعه عکس و بخش ویژه نیز در سه قالب تک عکس، عکاسی با موبایل و عکس سلفی  خواهد بود .

  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام اظهار داشت: عکاسان و علاقمندان داوطلب برای شرکت در این جشنواره ملی بایستی به سامانه جشنواره های امتنان به آدرس  HTTP://EJTEMAEE.MCLS.GOV.IR   مراجعه و سپس روی لینک  @EJTEMAE کلیک نموده، عکس های خود را ارسال نمایند .

شایان ذکر است مهلت ارسال عکس ها به دومین جشنواره عکس کارگر ایرانی، پانزدهم اسفندماه جاری آغاز و تا سی ام فروردین ماه سال آینده ادامه خواهد داشت .

۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ۱۴:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید