اخبار

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام: با تشکیل سازمان نظام کارآفرینی، وضعیت کارآفرینی در کشور بهبود می یابد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام: با تشکیل سازمان  نظام کارآفرینی، وضعیت کارآفرینی در کشور بهبود می یابد.
جلسه هیئت فنی صدور مجوز و ساماندهی مراکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی استان ایلام، صبح روز چهارشنبه، هجدهم اسفندماه، با حضور مهندس زرگوش مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و کلیه اعضاء، در محل سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، مهندس زرگوش مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با تشکیل سازمان نظام کارآفرینی در کشور، ساز و کار مناسبی برای استمرار فعالیت مراکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی در کشور ایجاد می شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به سیاست ها و برنامه های کلان دولت در ارتباط با توسعه و ترویج برنامه های کارآفرینی و همکاری سازمان ها و دستگاه های اجرایی، اظهار داشت: خوشبختانه رویکرد و فعالیت مراکز علمی و دانشگاهی در پرداختن به موضوعات کارآفرینی و به ویژه تربیت دانشجویان ماهر و کارآفرین در چند سال اخیر تأثیرات خوبی بر وضعیت و جایگاه کارآفرینی در کشور داشته است.

در این جلسه پس از بررسی مدارک و مستندات پروند های مراکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی توسط اعضای هیئت فنی، با تمدید فعالیت دو مرکز در شهرستان ایلام و تأسیس یک مرکز جدید در شهرستان دره شهر موافقت به عمل آمد.
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ۱۴:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید