اخبار

توزیع سبد کالا ویژه مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی استان ایلام

توزیع سبد کالا ویژه مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی استان ایلام
مهندس زرگوش مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صبح روز چهارشنبه، دوازدهم اسفندماه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: توزیع سبد کالا برای اقشار محروم و آسیب پذیر تحت پوشش نهادهای حمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره)، بهزیستی و موردی از جمله افراد دارای ضایعه نخاعی، توانبخشی و آسیب دیدگان اجتماعی از اواخر بهمن ماه آغاز شده است.

وی تاکید کرد: توزیع سبد کالا در 2 مرحله، شامل: گوشت قرمز، گوشت مرغ، تخم مرغ، برنج، ماکارونی، حبوبات، لبنیات روغن مایع، رب و خرما به ازای هر نفر 300 هزار ریال و 2 نفر به بالا به ازای هر نفر اضافی 100 هزار ریال تا سقف یک میلیون و 200 هزار ریال در مرحله اول انجام شده است.
مهندس زرگوش یادآور شد: در دوره های گذشته بیشتر افراد جامعه مشمول این طرح بودند اما در سال 95 مستمری بگیران کمیته امداد مشمول این طرح هستند و در مرحله دوم نیز توزیع سبد کالا بین موردی های بهزیستی تا سقف یک میلیون و 200 هزار ریال بود که طبق آمار ارائه شده از بهزیستی بیش از 20 هزار نفر مشمول طرح سبد غذایی شدند.
به گزارش ایرنا، حدود 90 هزار نفر از جمعیت استان ایلام زیر پوشش نهادهای حمایتی کمیته امداد 65 هزار نفر و بهزیستی 25 هزار نفر قرار داشته و از خدمات حمایتی این نهادها بهره مند هستند.

۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ۱۵:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید