اخبار

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: پیگیری ارتقاء فرهنگ کار، ارائه کار شایسته و اجرای دوره های آموزشی و ارتباط موثر با دانشگاه ها از اولویت های مؤسسه کار و تأمین اجتماعی ایلام است .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: پیگیری ارتقاء فرهنگ کار، ارائه کار شایسته و اجرای دوره های آموزشی و ارتباط موثر با دانشگاه ها از اولویت های مؤسسه کار و تأمین اجتماعی ایلام است .
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام از فعالیت مؤسسه کار و تأمین اجتماعی در این استان خبر داد.

مهندس زرگوش مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رابطه با این خبر عنوان کرد: نماینده مؤسسه کار و تأمین اجتماعی استان ایلام با بهره گیری از ظرفیت های بالقوه و پتانسیل های موجود موفق شده فعالیت های ارزشمند و چشم گیری را در کارنامه خود داشته باشد.

وی در تکمیل این خبر گفت: تهیه اولویت های پژوهشی مرتبط با مسئولیت ها و ماموریت های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان و ارسال آن به دانشگاه ایلام، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، جهاد دانشگاهی، تهیه برنامه جامع آموزش ترویجی کارگران، کارفرمایان و تعاون گران و اصناف برای کلیه شهرستان های استان و مدیریت اجرای برنامه های مذکور از اقدامات مهم و اساسی نماینده مؤسسه کار و تأمین اجتماعی در ایلام بوده است که در این ارتباط تا کنون برنامه مذکور در  تمامی شهرستان های ایلام اجرایی گردیده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه اذعان کرد: مؤسسه کار و تأمین اجتماعی، همکاری های خوبی با این اداره کل از جنبه برگزاری دوره های آموزشی مورد نیاز نمایندگان کارگران و کارفرمایان در مراجع حل اختلاف، آموزش های ترویجی و آموزش ضمن خدمت کارکنان در سال های گذشته و سالجاری داشته است، به طوری که در شش ماهه نخست سالجاری، 16923 نفرساعت دوره آموزشی با حضور کارگران، کارفرمایان و اعضاء شرکت های تعاونی در سطح استان برگزار گردیده است.

مهندس زرگوش در پایان اظهار امیدواری کرد با  نیازسنجی، برنامه ریزی های دقیق علمی، ارزیابی و نظارت و همدلی و هم فکری کلیه دست اندرکاران این مجموعه، زمینه ارتقاء فرهنگ کار و  ارائه کار شایسته  بیش از پیش در استان فراهم آید.
۲۳ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید