اخبار

نشست علمی هفته پژوهش در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با همکاری مؤسسه کار و تأمین اجتماعی برگزار شد

نشست  علمی هفته پژوهش در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با همکاری مؤسسه کار و تأمین اجتماعی برگزار  شد
نشست تخصصی، نقش پژوهش در توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی استان ایلام، صبح روز دوشنبه، بیست و دوم آذرماه، با حضور اساتید، نخبگان و پژوهشگران استانی، در محل سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، در ابتدای این جلسه، مهندس پرنا نماینده مؤسسه کار و تأمین اجتماعی در ایلام و رییس اداره توسعه تعاونی های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ضمن تبریک هفته پژوهش، گفت: این اداره کل از پژوهشگران و محققان به ویژه کسانی که دارای طرح و ایده در زمینه پروژه‌های مرتبط با کار و تولید باشند، حمایت می کند.

وی در ادامه: اهم فعالیت ها و اقدامات پژوهشی مؤسسه کار و تأمین اجتماعی در استان ایلام را تشریح کرد.

در ادامه این جلسه، دکتر مسعود صیدی، عضو هیئت علمی گروه فنی و مهندسی دانشگاه ایلام، ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته پژوهش، مفصل موضوع تحقیق و پژوهش را تشریح کرد و گفت: پژوهش و تحقیق از اصلی ترین پایه های پیشرفت و توسعه جامعه است و این مهم در بخش تعاون، کار و رفاه اجتماعی با جدیت دنبال می شود.

وی بیان کرد: حمایت از پژوهش و پژوهشگران برای رسیدن به اقتصاد دانش بنیان امری ضروری است.

دکتر صیدی ادامه داد: پژوهش و تحقیق باید در هر امری بر اساس نیاز صورت گیرد و از نتایج آن در بخش های مختلف بهره گیری شود و شاخص های توسعه استان را تشریح کرد و راهکارهایی جهت بهبود وضعیت مطلوب در استان را ارائه نمود.

در این نشست اساتید دانشگاه های استان  و دستگاه های حاضر، نیز در خصوص شیوه های تحقیق و پژوهش گزارشی ارائه کردند.
۲۲ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید