اخبار

انتخابات مجمع نمایندگان کارفرمایان در هیات های حل اختلاف کارگری ایلام برگزار شد

انتخابات مجمع نمایندگان کارفرمایان در هیات های حل اختلاف کارگری ایلام برگزار  شد
انتخابات مجمع نمایندگان کارفرمایان در مراجع حل اختلاف کارگری و کارفرمایی در شهرستان ایلام، صبح روز یکشنبه، بسیت و یکم آذرماه در مجتمع ورزشی کارگران ایلام استان ایلام برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، مهندس زرگوش مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: در چارچوب ماده 164 قانون کار، انتخاب نمایندگان کارفرمایان در هیات های حل اختلاف کارگری و کارفرمایی، هر 2 سال یکبار به منظور حضور نمایندگان کارفرمایان که اعضای هیات مدیره، مدیران عامل و مسئول کارگاه های تولیدی صنعتی، خدماتی و اصناف مشمول قانون کار که دارای شخصیت حقوقی  هستند، برگزار می شود.

مهندس زرگوش افزود: این انتخابات بر اساس آئین نامه انتخاب اعضاء هیات های حل اختلاف  صورت گرفته و برای هر یک از منتخبین اعتبار نامه به مدت 2 سال صادر خواهد شد .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ضمن تشکر و قدردانی از اعضای قبلی نمایندگان کارفرمایان که بدون توقع در مراجع حل اختلاف حضور فعال داشتند افزود: عضویت در مراجع حل اختلاف علی الخصوص به عنوان نماینده کارفرمایان یک رسالت بسیار مهم است و وزارت متبوع تلاش می کند در حد توان حضور و تلاش عزیران را به طرق مختلف جبران نماید.
وی ضمن آرزوی توفیق برای اعضا که امروز به عنوان نماینده کارفرمایان انتخاب می شوند یادآور شد: از کسانی که امروز انتخاب می شوند انتظار می رود به طور منظم در جلسات طبق برنامه ابلاغی حضور مستمر داشته باشند.
شایان ذکر است:  بعد از انتخابات، 12 نماینده کارفرمایان از بین 17 نفر به عنوان اعضای اصلی و 4 نفر به عنوان اعضای علی البدل، انتخاب و پس از طی مراحل قانونی در مراجع حل اختلاف کارگری و کارفرمایی ایلام مشغول خواهند شد.
۲۱ آذر ۱۳۹۵ ۱۵:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید