اخبار

جلسه هیات امنای مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران ایلام برگزار شد.

جلسه هیات امنای مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران ایلام برگزار شد.
جلسه هیات امنای مجموعه ورزشی کارگران ایلام ظهر روز شنبه بیستم آذرماه با حضور مهندس زرگوش، مدیر‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، مهندس زرگوش، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به نقش ورزش در ایجاد محیط سالم، شادابی و نشاط و سلامتی نیروی ارزشمند کار، بر توسعه ورزش در محیط های کارگری تاکید و تلاش بیشتر برای فراهم کردن زمینه ورزش کارگری را خواستار شد .

وی با تبیین اهمیت، جایگاه و نقش ورزش در بهره وری نیروی کار و راندمان تولید، اظهار داشت: بی شک ورزش نقش به سزایی در افزایش بهره وری نیروی کار و ارتقاء راندمان تولید دارد و از این حیث در اقتصاد می تواند نقش آفرین باشد و شکوفایی کشورمان را به ارمغان بیاورد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در بخش دیگری با اشاره به رسالت و وظیفه ذاتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ایجاد محیط مناسب و سالم و حفظ و صیانت از نیروی ارزشمند کار افزود: با توجه به اینکه کارگران در بخش های مختلف در معرض آسیب های ناشی از مشاغل سخت و زیان آور و یا امراض ناشی از این قبیل کارها قرار دارند لذا توجه به امر ورزش تا حد خیلی زیادی می تواند در سالم سازی محیط و جلوگیری از بروز برخی مشکلات و آسیب های جسمی، روحی و روانی کارگران جلوگیری کند و می تواند در شکوفایی هر چه بیشتر و شتاب دهی به رشد اقتصادی فوق العاده نقش آفرین باشد.

آقای حیدرزاده مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در خصوص فواید ورزش و آثار اجتماعی، روانی، اقتصادی و سیاسی آن و نقش بی بدیل ورزش در راندمان کار و تولید مطالبی ارائه نمود.

در این جلسه نادری مدیر مجموعه فرهنگی و ورزشی ایلام، نسبت به ارائه گزارش اقدامات انجام گرفته در  سال جاری و  اعزام تیم های ورزشی به مسابقات کارگران کشوری پرداخته و هریک از اعضای هیات امنا نکته نظرات خود را در خصوص موضوعات مندرج در دستور جلسه عنوان کردند


۲۰ آذر ۱۳۹۵ ۱۴:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید