اخبار

شورای فرهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام برگزار شد.

شورای فرهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام برگزار شد.
جلسه شورای فرهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، به ریاست مهندس زرگوش، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با حضور نمایندگان دستگاه های عضو شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، صبح روز دوشنبه، پانزدهم آذرماه در محل سالن جلسات اداره کل برگزار گردید..

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، ابتدا مهندس زرگوش، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، اظهار داشت: شورای فرهنگی در راستای ماموریت های فرهنگی وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی و با مشارکت سازمان های تابعه استانی تشکیل می شود.

وی افزود: هدف از تشکیل این شورا هم اندیشی، هم افزایی در اجرای برنامه های فرهنگی و ‌هم چنین تدوین برنامه های مشترک فرهنگی می باشد.

مهندس زرگوش عنوان کرد: این کمیته، کمیته فرعی از شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خواهد بود که مشکلات و ایرادات این کمیته درآن شورا که با  حضور مدیران کل برگزار می گردد،  عنوان خواهد شد.

آقای نادری، دبیر شورای فرهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام، در این جلسه گزارشی از فعالیت های شورای فرهنگی از آغاز تا کنون ارائه داد و افزود: این جلسه با دستور کار  آیین نامه تشکیل شورای فرهنگی

جهت فراهم نمودن بستر مناسب به منظور تصمیم سازی و تصمیم گیری در حوزه فرهنگی و کمیته های فرعی شورا که با عناوین: کمیته مذهبی، کمیته پشتیبانی، کمیته علمی و هنری تشکیل خواهد شد، مطالبی ارائه نمود.

در ادامه اعضای شورای فرهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی، نقطه نظرات کارشناسی خود را بیان کردند.
۱۵ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید