اخبار

دعوت از تعاونی‌های استان ایلام برای شرکت در نمایشگاه توانمندی های بخش تعاون کشور

دعوت از تعاونی‌های استان ایلام برای شرکت در نمایشگاه توانمندی های بخش تعاون کشور
مهندس زرگوش مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام از برگزاری دومین نمایشگاه توانمندی های بخش تعاون با رویکرد صادرات در دی ماه سال جاری در تهران خبر داد .

به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، مهندس زرگوش مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یکی از راه های افزایش بهره وری تعاونی ها را حضور در نمایشگاه ها و تقویت فضای رقابتی دانست و گفت: نمایشگاه توانمندی های بخش تعاون کشور با رویکرد صادرات از تاریخ 19 لغایت 21 دی ماه سالجاری به مدت سه روز در مصلی بزرگ تهران برگزار خواهد شد .

مهندس زرگوش اضافه کرد: این نمایشگاه با رویکرد عرضه توانمندی‌ها و دستاوردهای صادراتی بخش تعاون کشور از صنایع دستی گرفته تا علوم پیشرفته آغاز به کار خواهد کرد .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: این نمایشگاه نیز در راستای مبحث توسعه بازار تعاونی، توسعه شبکه‌سازی و مهم تر از همه ترویج تعاون و آشنایی با ظرفیت‌های بخش مردمی تعاونی‌ها و نقش تعاونی ها در صادرات برگزار خواهد شد .

وی اضافه کرد : هدف اصلی برگزاری این نمایشگاه معرفی توانمندی شرکت های تعاونی صادراتی و اتحادیه های تخصصی در توسعه پایدار به مقامات و مسئولان ارشد کشوری می باشد.

مهندس زرگوش از دیگر اهداف این نمایشگاه به تقویت برند تعاونی و ایجاد تعاملات شکه ای میان تعاونی ها اشاره کرد و اضافه کرد: تبادل تجارب موفق مدیران تعاونی ها و کار آفرینان در سطح ملی و آشنایی دانش آموختگان دانشگاهی با مزایا و فرصت های بخش تعاونی و ورود آنان به عرصه های اقتصادی و اجتماعی بخش تعاون هم از دیگر اهداف است.

مهندس زرگوش مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه علاوه بر آشنایی مردم با تعاونی‌ها، این است که مدیران تعاونی های کشور با ظرفیت‌های یکدیگر آشنا شده تا راحت‌تر بتوانند در بازارهای داخلی و خارجی با رقبای تجاری خود رقابت کنند.

مهندس زرگوش، حضور موثر و فعال همه  اتحادیه ها و شرکت های تعاونی بالاخص شرکت های تعاونی دانش بنیان، برگزیدگان جشنواره تعاونی های برتر سال جاری و سنوات گذشته و تعاونی های صادراتی استان ایلام در این نمایشگاه علاوه بر معرفی تولیدات خود به بازدیدکنندگان با بازرایابی دقیق سهمی در میزان صادرات کشور ایفا کنند.

وی گفت: ثبت نام جهت حضور در نمایشگاه از طریق پایگاه www.coopexpo.ir و یا اخذ فرم از پایگاه مذکور و تکمیل و ارسال آن به ستاد برگزاری نمایشگاه به شماره نمابر 88528879 صورت پذیرد
۱۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید