اخبار

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان ایلام برگزار گردید.

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری  استان ایلام برگزار گردید.
جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان ایلام به ریاست مهندس مروارید، استاندار محترم و با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دبیر کارگروه اشتغال، مدیران بانک های عامل و دستگاه های اقتصادی و اجرایی استان، عصر روز یکشنبه بیست و سوم آبان ماه، در محل سالن جلسات استانداری تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، در ابتدای این جلسه، پس از تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید، مهندس زرگوش مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری، گزارشی از عملکرد بانک های عامل در خصوص پرداخت تسهیلات قرض الحسنه و هم چنین برنامه استارت آپ اجرا شده در حوزه ICT  در دانشگاه ایلام و هم چنین اقدامات صورت گرفته در خصوص طرح تکاپو ارائه نمود.

استاندار ایلام در این جلسه گفت: بر پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به صورت صددرصدی توسط بانک ها، برگزاری حداقل سه استارت آپ در بخش های مختلف؛ سلامت و گیاهان دارویی، گردشگری و صنایع دستی و صنایع پایین دستی نفت و گاز با مشارکت دستگاه های اجرایی و دانشگاه ایلام تاکید نمود.

محمدرضا مروارید از امادگی کامل مدیریت ارشد استان برای حمایت از شرکت های دانش بنیان در استان خبر داد و افزود: از محل اقتصاد مقاومتی می توان درصدی را به حمایت از این شرکت های دانش بنیان اختصاص داد.
دکتر عسگری معاون هماهنگی اقتصادی و توسعه منابع استاندار در این جلسه بر تشکیل کمیته راهبری برای اجرای طرح تکاپو اشاره نمود.

 

۲۴ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید