اخبار

بازدید علمی فرماندهان پایگاه ها و سرگروه های صالحین بسیج کارگری ایلام از شرکت پویا نخ

بازدید علمی فرماندهان پایگاه ها و سرگروه های صالحین بسیج کارگری ایلام از شرکت پویا نخ
مهندس زرگوش، رییس شورای عالی قشر بسیج و مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فرماندهان پایگاه ها و سرگروه های صالحین بسیج کارگری ایلام، از شرکت پویا نخ در شهرک صنعتی ایلام بازدید نمودند و از نزدیک در جریان روند فعالیت این واحد تولیدی قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، در این بازدید، رییس سازمان بسیج کارگری سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام و فرماندهان پایگاه های بسیج کارگری، مهندس زرگوش، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، را همراهی نمودند.

مهندس زرگوش در حاشیه بازدید از این واحد صنعتی گفت: با توجه به نام گذاری سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل و از طرفی تشکیل ستاد فرماندهی اقتصادمقاومتی از سوی دولت، عزم همه مسئولین بر خروج از رکود، رونق تولید و رشد اقتصادی مورد انتظار می باشد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  گفت: برای تحقق این اهداف، هم دارای پتانسیل نیروی انسانی کارآمد و متعهد و هم منابع مورد نیاز در کشور و استان وجود دارد و ضروری است که کارگران، کارفرمایان و مسئولین دستگاه های اجرایی با همکاری و همدلی در این راستا تلاش نمایند.
۱۸ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید