اخبار

دومین اجلاس استانی نماز با موضوع کاهش آسیب های اجتماعی برگزار گردید

دومین اجلاس استانی نماز  با موضوع کاهش آسیب های اجتماعی برگزار گردید
دومین اجلاس استانی نماز، با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام، استاندار ایلام، معاونان استاندار، مهندس زرگوش مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاون برنامه ریزی و ارزیابی و نظارت ستاد اقامه نماز کشور و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی، صبح روز دوشنبه در محل سالن آمفی‌تئاتر آیت‌الله حیدری ایلامی دانشگاه ایلام برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، حجت الاسلام و المسلمین لطفی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام در این اجلاس گفت: این یک واقعیت است که اگر تمام افراد جامعه، نماز را به عنوان یک تکلیف الهی و وظیفه دینی در هر شرایطی به حساب آوردند، به طور معمول میزان لغزش ها و آسیب های اجتماعی کمتر می شود.
وی افزود: نماز سد راه انسان در مقابل انحراف ها است و اگر با خضوع و خشوع بر پا داشته شود، انسان هیچگاه به فکر گناه نخواهد افتاد.
حجت الاسلام لطفی تاکید کرد: باید در زمینه نهادینه کردن فرهنگ نماز بیش از پیش تلاش شود چون گسترش فرهنگ نماز، باعث کاهش آسیب های اجتماعی می شود.
مهندس مروارید، استاندار محترم ایلام، در این اجلاس گفت: نگاهی به احادیث، روایات و آیات قرآنی نشان می دهد، لازمه رسیدن به توسعه و پیشرفت در دنیا و سعادت و کمال در آخرت، برپایی نماز است.

در این اجلاس از طرف ستاد اقامه نماز کشور، لوح تقدیر و انگشتر متبرک مقام معظم رهبری به نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام و استاندار ایلام اهدا شد .

۱۸ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید