اخبار

جلسه مدیرکل و معاونین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با روسای ادارات شهرستان ها

جلسه مدیرکل و معاونین اداره  کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با روسای ادارات شهرستان ها
جلسه مشترک مدیرکل و معاونین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با روسای ادارات شهرستان ها با حضور مهندس زرگوش مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاونین مدیرکل و روسای ادارات شهرستانی، در محل سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، مهندس زرگوش مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ضمن تقدیر از تلاش ها و زحمات تمامی کارکنان در کسب رتبه اول عملکردی در سال 94 این اداره کل در استان از لحاظ ارزیابی شاخص های تخصصی، اظهار داشت: منشور کاری ابلاغی از سوی وزارت متبوع، مهم ترین راهبرد ماست و دستیابی به اهداف تعریف شده در اولویت کار ما قرار دارد .

وی در ادامه با اشاره به پتانسیل های اشتغالزای شهرستان ها، از تلاش بیشتر برای تشکیل تعاونی های عمران شهری، در کلیه شهرستان ها تأکید کرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه گفت: با توجه به ابلاغیه سازمان برنامه و بودجه و تاکید بر صرفه جویی و کاهش هزینه ها، باید تمامی کارکنان بر صرفه جویی و کاهش هزینه ها توجه کنند.

 

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی، در ادامه به مباحثی چون: تعامل بیشتر با تشکل ها به عنوان شرکای اجتماعی، تسریع در روند رسیدگی به اختلافات کارگری کارفرمایی و توجه ویژه برای حل و فصل به صورت سازشی تاکید کرد.

در پایان جلسه، حاضرین، نقطه نظرات و پیشنهاداتی را ارائه کردند.

۱۸ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید