اخبار

برگزاری جلسه قشر بسیج کارگری با حضور مهندس زرگوش، رییس شورای عالی قشر بسیج و مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی

برگزاری جلسه قشر بسیج کارگری با حضور مهندس زرگوش، رییس شورای عالی قشر بسیج  و مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی
جلسه قشر بسیج کارگری با حضور مهندس زرگوش، رییس شورای عالی قشر بسیج و مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سایر اعضاء، صبح روز چهارشنبه،پنجم آبان ماه در محل سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، مهندس زرگوش مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رییس شورای عالی قشر بسیج کارگری، ضمن تبریک هفته پدافندغیرعامل، استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های نیروهای بسیج واحدها و کارگاه های استان، در راستای افزایش ایمنی و پایداری آن تاکید نمود.

وی، هم چنین در تعریف پدافند غیرعامل اشاره به بند یک سیاست‌های کلی نظام، ابلاغی مقام معظم رهبری نمود که گفته شده: پدافند غیرعامل مجموعه اقدامات غیرمسلحانه‌ای است که موجب افزایش بازدارندگی، کاهش آسیب‌پذیری، تداوم فعالیت‌های ضروری، ارتقای پایداری ملی و تسهیل مدیریت بحران در برابر تهدیدات و اقدامات نظامی دشمن می‌شود.

وی در ادامه افزود: نیروی کار، به عنوان یک سرمایه طبیعی و یک دارایی فی نفسه و ارزشمند شناخته شده است. نقش نیروی کار در فرایند توسعه کشور، نقشی مهم و بی بدیل است و آینده هر ملتی را نیروی انسانی آن تعیین می‌کند.  بنابراین برای رسیدن به توسعه کشور، باید انسان را محور توسعه تلقی کرد و بیشترین سرمایه گذاری برروی منابع انسانی صورت گیرد. انسان هم، هدف توسعه و هم عامل آن محسوب می‌شود و تحقق اهداف توسعه تا حد قابل توجهی به نحوه اداره و مدیریت این ثروت و منبع حیاتی بستگی یافته است.

مهندس زرگوش مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه به اقدامات موثر مسئولین و در راس آن ها، مدیریت عالی استان جناب آقای مهندس مروارید استاندار ایلام، در خصوص حمایت از سرمایه گذاری، رفع موانع و مشکلات واحدهای مشکل دار و بهبود فضای کسب و کار اشاره نمود.

۵ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید