اخبار

افتتاح نمایشگاه توانمندی های کارآفرینان همزمان با روز ملی روستا و عشایر در شهرستان آبدانان

افتتاح نمایشگاه توانمندی های کارآفرینان  همزمان با روز ملی روستا و عشایر در شهرستان آبدانان
نمایشگاه توانمندی های حوزه کارآفرینی با حضور مهندس مروارید استاندار ایلام، به اتفاق، دکتر عسگری معاونت امور اقتصادی و توسعه منطقه استانداری، مهندس زرگوش مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، برخی از مدیران اجرایی استان و مسئولین شهرستان آبدانان، از نمایشگاه دستاوردهای کارآفرینان شهرستان آبدانان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، مهندس زرگوش مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای کارآفرینان  در شهرستان آبدانان، اظهار داشت: رمز موفقیت بنگاه های خرد و کوچک، اتصال و زنجیره ای کردن آن ها به یکدیگر است.
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر جهت گیری ما برای اشتغال مشخص است و الزام موفقیت آن زنجیره کردن کارهای خرد و کوچک و متوسط به یکدیگر است و در کنار زنجیره کردن، باید نظام تامین مالی مناسب در حمایت از بنگاه های خرد و کوچک و تعاونی پیش بینی شود.

گفتنی است: شرکت های تعاونی شهرستان آبدانان در این نمایشگاه محصولات تولیدی خود را در بخش های تولیدی، صنعتی، کشاورزی و صنایع دستی را در معرض دید عموم قرار داده اند.
مهندس زرگوش مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این آیین بر حضور تعاونی ها در نمایشگاه ها تاکید کرد و گفت: تعاون یکی از راه های تحقق عدالت در جامعه است و در سایه آن  می توان عدالت را در جامعه اجرا کرد که یکی از راه های افزایش بهره وری تعاونی ها حضور در نمایشگاه ها و تقویت فضای رقابتی است.

مهندس زرگوش :توسعه صادرات محصولات تولیدی تعاونی ها را از دیگر برنامه های این وزارتخانه برشمرد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  افزود: با رویکرد تعاون در تحقق اقتصاد مقاومتی می توان به موفقیت های بزرگی رسید، زیرا تعاونی ها می توانند با تجمیع اعتبارات خرد، اعتبارات کلان و تغییرات تحول آفرین ایجاد کنند.

۲ آبان ۱۳۹۵ ۱۷:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید