اخبار

¬¬همزمان با روز ملی روستا و عشایر؛ افتتاح 600 طرح کارآفرینی در شهرستان آبدانان

¬¬همزمان با روز ملی روستا و عشایر؛  افتتاح 600 طرح کارآفرینی در شهرستان آبدانان
همزمان با سایر شهرهای کشور از طریق ویدئو کنفرانس توسط معاون اول رئیس جمهوری 600 طرح کارآفرینی در شهرستان آبدانان افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، همزمان با سایر شهرهای کشور، با حضور مهندس مروارید استاندار ایلام، دکتر عسگری معاونت امور اقتصادی و توسعه منطقه استانداری، مهندس زرگوش مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، برخی از مدیران اجرایی استان  و مسئولین شهرستان آبدانان،  600 طرح کارآفرینی در شهرستان آبدانان افتتاح شد.

در این همایش،  مهندس مروارید  گفت: ایجاد مشاغل پایدار، جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها و تزریق حس اعتماد به نفس و امیدواری در بین روستاییان را مهمترین اهداف راه‌اندازی طرح‌های کارآفرینی با حمایت صندوق کارآفرین امید در سطح روستاهای استان عنوان کرد.

وی افزود: حفظ کرامت و منزلت روستاییان با تقویت بنیه اقتصادی و مالی تولیدکنندگان، تکمیل زیرساخت‌های عمرانی و اجتماعی، استفاده از توانمندی زنان روستایی و ایجاد امید و نشاط در جامعه روستایی کشور از اولویت‌های اهداف و طرح‌های ماندگار و راهبردی دولت تدبیر و امید است.

وی با بیان اینکه ارائه خدمت به مردم و ایجاد آرامش در روستاها از اولویت‌های دولت است، گفت: ارائه خدمات مستمر و ماندگار به مردم و ایجاد آرامش اجتماعی در روستاها از اولویت‌ها و اهداف راهبردی دولت تدبیر و امید است.

مروارید تاکید کرد: با همت و برنامه‌ریزی دولت در 2 سال گذشته 30 صندوق مشارکت عمومی با 6 هزار عضو و 600 میلیارد ریال سرمایه ثابت در این استان راه‌اندازی و در حوزه‌های اقتصادی و اجتماعی فعالیت می‌کنند.

۲ آبان ۱۳۹۵ ۱۸:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید