اخبار

مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان تأمین اجتماعی در کانون بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی شهر ایلام بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، مهندس زرگوش مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مهندس محمودی مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی عصر روز شنبه بیست و ششم دی ماه از کانون بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی بازدید به عمل آوردند و مشکلات آن ها مورد بررسی قرار گرفت.

در این بازدید مهندس زرگوش مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ثبتنام بازنشستگان  سازمان تأمین اجتماعی برای دریافت کارت رفاه اجتماعی ایرانیان به منظور خرید کالا ایرانی با نرخ 12 درصد اشاره کرد و افزود: از امروز شنبه بیست و ششم دیماه سامانه www.refahi.ir آماده ثبتنام آن دسته از بازنشستگان و مستمری بگیرانی است که نیازمند خرید کالاهای بادوام ایرانی هستند.

وی ادامه داد: برای هر بازنشسته تأمین اجتماعی چهار برابر آخرین حکم حقوق تسهیلات خرید کالا شارژ می­شود که از فروشگاه های معتبر در سطح شهر همانند رفاه، فرهنگیان، شهروند، اتکا و ... می توانند خرید کالاهای ایرانی با دوام را انجام دهند

۲۷ دی ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید