اخبار

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان ایلام عصر روز شنبه نوزدهم دی ماه به ریاست مهندس مروارید استاندار ایلام و با حضور جمعی از مدیران کل استان و مدیران امور شعب بانک ها برگزار شد.

در این جلسه مهندس مروارید از عملکرد بانک ها در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغال زایی به متقاضیان ابراز نارضایتی کرد و افزود: در بین استان های کشور، استان ایلام در زمینه پرداخت اعتبارات مصوب عملکرد مناسبی نداشته است.

وی ادامه داد: طبق برنامه تدوین شده در ابتدای سال می بایست 50 درصد اعتبارات تا مهرماه پرداخت می شد، اما عملکرد مسئولین استان تا به حال مناسب نبوده است.

مهندس مروارید درمورد پرونده های موجود در شعب بانکی که به هر دلیلی بلاتکلیف مانده اند عنوان کرد: بانک ها بر اساس این پرونده ها، در صورت غیر قابل حل بودن ایرادات، آن ها را به دستگاه ها ارجاع داده تا این دستگاه ها متقاضیان دیگری را جایگزین کنند.

در آغاز این جلسه مهندس زرگوش مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان به ارائه عملکرد دستگاه های اجرایی و بانک ها در سه ماهه نخست امسال پرداخت و تحلیلی از وضعیت بازار کار در سال 93 در استان ایلام را ارائه نمود.

۲۰ دی ۱۳۹۴ ۰۹:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید