اخبار

دیدار چهره به چهره و مردمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام/ رویکرد دولت سیزدهم دیدار چهره به چهره با مردم و رسیدگی حضوری به مشکلات است

دیدار چهره به چهره و مردمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام/ رویکرد دولت سیزدهم دیدار چهره به چهره با مردم و رسیدگی حضوری به مشکلات است
عصرروز سه‌شنبه بیش از ۱۵۰ نفر از مردم استان از ساعت ۱۵تا ۱۸ با حضور در سالن شهید رجایی استانداری ایلام با استاندار، معاون اقتصادی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بیش از ۲۳ مدیرکل اجرایی استان دیدار چهره به چهره کردند.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، الیاسی در حاشیه این برنامه مردمی، مهم ترین سیاست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را تکریم ارباب رجوع و رفع مشکلات معیشتی مردم دانست که با اجرای برنامه جامع مبارزه با فساد و ابلاغ رییس جمهوری بتوانیم به سمت رفاه اجتماعی مورد قبول حرکت کنیم.

وی تصریح کرد: ارتباط نزدیک با مردم و پیگیری مشکلات آن‌ها رویکرد اصلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است، لذا نامه ها و ارتباط مردم با این اداره از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

وی گفت: فلسفه دیدار چهره به چهره با مردم تنها بر طرف کردن موردی مشکلات آن ها نیست، عقیده ما بر این است که مسئولان باید به طور مستقیم و بدون واسطه بامردم صحبت کنند.

الیاسی ادامه داد: رویکرد دولت سیزدهم حضور میدانی و دیدار چهره به چهره با مردم است تا مسئولان از نزدیک در جریان مشکلات آنها قرار گیرند.

وی گفت: بر اساس فرموده امامین انقلاب مردم ولی‌نعمت این انقلاب هستند و هر کس در جمهوری اسلامی ایران مسئولیت قبول می کند باید خود را به معنای واقعی نوکر مردم بداند

الیاسی بیان داشت: توجه به درخواست ها، پیشنهادات و گزارشات مردمی از  اولویت های این اداره کل است.

در این دیدار، جامعه هدف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مسائل و مشکلات خود را در خصوص عدم دریافت یارانه، دهک‌بندی خانوار،اشتغال، تسهیلات و.. با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام در میان گذاشتند.

۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ۱۲:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید