اخبار

دیدار مردمی عبدالملکی با اهالی منطقه ۱۷ تهران تا پاسی از شب وزیرتعاون ،کار و رفاه اجتماعی: با اقدامات انجام شده، ماه های آینده وضعیت بهتر می شود

دیدار مردمی عبدالملکی با اهالی منطقه ۱۷ تهران تا پاسی از شب وزیرتعاون ،کار و رفاه اجتماعی: با اقدامات انجام شده، ماه های آینده وضعیت بهتر می شود
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در ماه‌های آینده با تصمیماتی که گرفته شده، وضعیت خیلی بهتری خواهیم داشت و نتایج خود را قطعاً نشان خواهد داد.
 
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، حجت الله عبدالملکی،همزمان با سالروز حماسه 9 دی  شامگاه امشب در مسجد جامع ابوذر تاکید کرد: باید شرایط نامساعد کنونی را که مردم در آن به سر می برند ترمیم و بهسازی کنیم.
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در روز ۹ دی ماه، دشمن از ملت ایران مایوس شد، اظهار کرد: مردم انقلابی ، عاشورایی و حسینی ما در سال ۸۸،  حضور متفاوتی از خود نشان دادند.
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی افزود: دشمن، تمام تلاش خود را برای انتقام گرفتن از ملت ایران به کار گرفته است و می داند که این نظام و انقلاب با ده‌ها هزار شهید،  آسیب نخواهد دید. 
عبدالملکی یادآور شد: اما دشمن با برخی اقدامات به دنبال انتقام گرفتن و ضربه زدن به ملت ایران است و یکی از این راه ها مسائل اقتصادی است.بنابراین وظیفه ما این است که با خدمت رسانی به ملت و حل مشکلات آنان این مکر و فریب دشمن را هم زمین بزنیم.
عبدالملکی افزود:  دولت سیزدهم، در شرایطی کار را آغاز کرد که حقیقتاً مشکلات بسیار زیادی وجود داشت.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: رئیس جمهور به ما دستور داده اند که وقت خود را صرف خدمت به مردم کنیم و به دنبال این که در گذشته چه اتفاقاتی افتاده، نباشیم.
عبدالملکی، خطاب به نمازگزاران و مردم حاضر در این مراسم گفت:  دولت واقعاً در شرایط سختی کار خود را شروع  کرد. 
 وی افزود : رئیس‌جمهور  مرتبا، نشست های اقتصادی را با وزرای مربوطه برگزار و گزارش‌های بیکاری، گرانی و معیشت مردم را از مسئولان دریافت و برای آن چاره اندیشی می‌کنند.
  وی تصریح کرد :یقیناً نتیجه این تلاش ها به زودی، خود را نشان خواهد داد.
 وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تغییرات مدیریتی در دولت اشاره کرد و گفت: قطعا" در انتخاب افراد دقت مضاعفی صورت می‌گیرد.
 وی تصریح کرد: مدیران کارآمد، فساد تیز، انقلابی، دستپاک و مردمی با این پنج شرط به کار گرفته خواهند شد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، یادآور شد: همزمان رصد مسائل و مشکلات در سطوح مختلف انجام می‌شود، رئیس جمهور تاکنون نزدیک به ۱۳ سفر استانی  داشته و در هر سفر تعدادی از وزرا، ایشان را همراهی می کنند. 
عبدالملکی، هدف از این سفر ها را بررسی مشکلات مردم از نزدیک عنوان کرد و گفت: یقیناً این سفرها به آشنایی با مشکلات مردم و حل و رفع آنها منجر می شود.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: بنا داریم هر ماه به اتفاق معاونین و مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی،  یک مسجد را در تهران یا شهرستان ها برای حل مشکلات مردم  انتخاب کرده و در آن حضور داشته باشیم  و مشکلات را از نزدیک بررسی و رفع کنیم.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی،معاونین، مدیران این وزارتخانه و روسای سازمان های تابعه، در دیداری صمیمانه با  اهالی منطقه ۱۷ تهران(فلاح) در  مسجد جامع ابوذر تهران، حضور یافت و تا پاسی از شب  مشکلات و درخواست های مردمی را بررسی کرد .
در این دیدار، مردم مشکلات و موضوعات مرتبط با وزارتخانه را در ارتباطی رو در رو و صمیمانه  با دکتر عبدالملکی، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و مدیرانش مطرح کردند.
۱۱ دی ۱۴۰۰ ۰۹:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید