اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: آرامش امروز مدیون از خودگذشتگی و تلاش های بی منت نیروی انتظامی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: آرامش امروز مدیون از خودگذشتگی و تلاش های بی منت نیروی انتظامی است
به مناسبت هفته ناجا، رییس و اعضای شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان با سردار دلاور القاصی مهر فرمانده انتظامی استان ایلام دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، شیرخانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، در این دیدار، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، مراتب تشکر و قدردانی خود را از خدمات صادقانه، حضور هوشمندانه و جانفشانی‌های فرماندهان و کارکنان و مجموعه خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی ایلام اعلام کرد.

وی تصریح کرد: نیروی انتظامی همواره برای آرامش و آسایش مردم این مرز و بوم از جان خود مایه گذاشته اند و بخش اعظمی از آرامش امروزی که در کشور حکم فرما است مدیون از خود گذشتگی ها و تلاش های بی منت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است.

وی اظهار داشت: ایجاد احساس امنیت بالاتر از ایجاد امنیت است و ایجاد فضایی آرام و بدون استرس برای مردم که مهم ترین هدف ناجا است که مجموعه ناجا با تلاش هم جانبه و شبانه روزی تضمین کننده امنیت است.

سردار القاصی مهر در این دیدار ضمن تقدیر از تلاش کلیه مدیران دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از همه ظرفیت های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان برای خدمت رسانی و ایجاد اشتغال و تولید به جامعه هدف استفاده کرده است.

وی ادامه داد: بیشترین احساس امنیتی که در استان حکمفرماست مربوط به زحمات دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام است که زحماتی زیادی را متقبل می شوند.

فرمانده انتظامی استان ایلام ادامه داد: در مسیر درست برقراری امنیت پایدار امروز کشور لحظه‌ای کوتاهی صورت نخواهد گرفت و امروز استوارتر از همیشه در این مسیر گام برمی داریم .

سردار القاصی مهر در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه رویکرد پلیس فرهنگی اجتماعی و تعامل گرا است یادآور شد: الحمدالله پلیس با جامعه محوری توانسته است اقدامات خوب و موفقی را در جامعه به منصه ظهور برساند .

وی گفت: نیروی انتظامی سال هاست با مسیر رویکرد فرهنگی و اجتماعی گام بر می دارد و این انتخاب باعث کسب اعتماد عمومی به پلیس شده است.

سردار القاصی مهر با بیان اینکه مردم به نیروی انتظامی در استان اعتماد دارند،گفت:  افزایش ۴۹ درصدی تقدیر مردم از کارکنان و کاهش ۵۹ درصدی انتقادات نسبت به سال گذشته از پلیس استان در قالب تماس با سامانه ۱۹۷ مؤید این مطلب است .

در این جلسه، مدیران صندوق کارآفرینی امید و بانک رفاه کارگران و مدیران کل آموزش فنی و حرفه ای و درمان تامین اجتماعی و هم چنین مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ایلام، نیز ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، اقدام ها و فعالیت های خود را تشریح کردند.

در پایان این جلسه مدیران دستگاه های تابعه تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با تقدیم لوح تقدیری از زحمات فرمانده نیروی  انتظامی استان تقدیر کردند.

۱۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید