اخبار

همکاری سپاه و مدیریت درمان تامین اجتماعی برای خدمات رسانی به مناطق کم برخوردار

همکاری سپاه و مدیریت درمان تامین اجتماعی برای خدمات رسانی به مناطق کم برخوردار
مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام و هیئت همراه با سردار شاکرمی، فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام دیدار و گفتگو کرد.

سردار شاکرمی در این دیدار بر همکاری نزدیک و صمیمانه معاونت سلامت و مدیریت درمان تامین اجتماعی استان برای خدمت هر چه بهتر و بیشتر به مردم تاکید کرد.

وی از مدیر درمان تامین اجتماعی استان به دلیل ارائه خدمات مطلوب درمانی به مردم استان به ویژه در زمان بیماری کرونا تشکر و قدردانی کرد و گفت: پیگیری ها برای احداث درمانگاه در شهرستان ها از سوی مدیریت درمان تامین اجتماعی بعنوان یکی از دغدغه های مردم استان باید همچنان ادامه داشته باشد.

وی تصریح کرد: حضور پررنگ و بااقتدار این مجموعه در ایام اربعین و کرونا قابل ستایش است.

وی گفت: ارتباط و همکاری میان مجموعه درمانی سپاه و مدیریت درمان تامین اجتماعی در خدمت به نقاط آسیب پذیر و حاشیه و کم برخوردار قابل قدردانی است که باید ادامه داشته باشد.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام نیز در این دیدار گفت: در واقع هر زمان مشکلی و مساله ای در کشور به وجود آمده است، غیور مردان سپاهی و بسیجی اولین نهادی بودند که جهت حل آن مشکل ورود کرده و با تمام توان و ظرفیت در راستای بر طرف کردن آن چالش قدم برداشتند. 

وی تصریح کرد: خدمات و زحمات سپاه در ایام کرونا در استان ایلام فراموش شدنی نیست و این مجموعه آمادگی کامل خود را برای همکاری بیشتر اعلام می دارد.

۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۸:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید