اخبار

استاندار ایلام: مطالبات بیمه ها تا پایان تیرماه پرداخت شده است.

استاندار ایلام: مطالبات بیمه ها تا پایان تیرماه پرداخت شده است.
آفریده مدیرکل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی، شیرخانی رییس شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رمضانی مدیر درمان تامین اجتماعی و ملکشاهی مدیرکل تامین اجتماعی ایلام با قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام دیدار کردند.

به گزارش  روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، قاسم سلیمانی‌دشتکی با اشاره به شرایط حاد بیماری کرونا در کشور گفت: امروز کار حوزه بهداشت و درمان نسبت به هر موقع دیگر حائز اهمیت تر است.

وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه عوامل و دست اندرکاران کار بهداشت و درمان در استان ایلام گفت: آنها خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا هستند و همه در این امر خطیر در راستای حفظ سلامت جامعه موظف به کمک و همکاری هستیم.

استاندار ایلام در ادامه ضمن تاکید بر هماهنگی در جهت ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف، با عنوان این خبر که تمامی مطالبات مراکز درمانی به بیمه های تا پایان تیرماه پرداخت شده است، گفت: با پیگیری و رایزنی های صورت گرفته با مدیران سابق و حال سازمان تامین اجتماعی و با وجود مشکلات سخت مالی در دوره جدید با موافقت سازمان برنامه و بودجه اعتبار لازم طرح کارانه نیز به استان ایلام اختصاص یافته شد.

وی به موازی کاری بعضی از ادارات و نهاد های استان اشاره و بیان داشت: البته این موضوع هم می تواند حسن باشد هم عیب، حسن از آن جهت که باعث رقابت بهتر می شود و عیب، از آن رو که تداخل در کارها باعث تضعیف امور می‌شود.

وی با تاکید بر این مطلب که مجموعه‌ دستگاه‌ها بودن در کنارهم را به هم افزایی مبدل سازند، افزود: در این زمینه در بعضی از نهادهای نظامی و انتظامی و سپاه و ارتش و ... شاهد وفاق، همدلی و هم افزایی بسیار خوبی هستیم، اما در مدیریت های درمانی و بهداشتی گاهی شاهد برخی اختلافات درون سازمانی هستیم که می بایست برطرف شود و زمینه مشارکت بیشتر در امور فراهم گردد.

سلیمانی‌دشتکی با بیان اینکه اگر در سطوح مدیریت سازوکار مناسبی بر مبنای تعامل و همکاری تعریف کنیم، شاهد خدمات دهی بهتری در زیرمجموعه ها خواهیم بود، گفت: امروز این انتظار است که با هماهنگی، همکاری و تعامل بیشتر مسائل و مشکلات درمانی و بیمه ای استان مرتفع گردد تا شاهد اعزام کمتر بیماران خاص به خارج از استان باشیم.

۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید