اخبار

با ارتباط ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ ۱۲ طرح اشتغال روستایی استان ایلام افتتاح شد

با ارتباط ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ ۱۲ طرح اشتغال روستایی استان ایلام افتتاح شد
بمناسبت روز ملی روستا وعشایر همزمان باافتتاح 37700 طرح اشتغال روستایی در سراسرکشور، 12طرح اشتغال روستایی موردحمایت مالی صندوق کارآفرینی امید استان ایلام در حوزه صنعت،خدمات و کشاورزی در روستاهای استان با اعتبار 69700 میلیون ریال و با ایجاد اشتغال برای 55 نفر بصورت مستقیم وبا حضور نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید بصورت ویدئو کنفرانس ،فرزان عزت پور مدیر صندوق استان و جمعی از پرسنل صندوق استان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

در حاشیه این مراسم عزت پور با بیان استراتژهای صندوق کارآفرینی امید در حمایت از کسب وکارهای خرد وکوچک گزارشی از تسهیلات اشتغالزایی پرداخت شده به کارآفرینان روستایی و مناطق محروم استان را بیان کرد.

وی افزود: صندوق کارآفرینی امید نماد بارز اقتصاد مقاومتی در استان میباشد که با حمایت از کارآفرینان روستایی علاوه برایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی باعث رونق اقتصادی بیش از پیش برای ساکنین روستاها و همچنین سبب مهاجرت معکوس شده است.

در ادامه مراسم این افتتاحیه، نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید طی ارتباط مستقیم از اردبیل با ریاست جمهوری بصورت ویدئو کنفرانس گزارشی از خدمات و اقدامات صندوق کارآفرینی امید در سراسر کشور در روستاها را بیان کرد.

۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید